worlaq
bugün doktora gittim. kahveyi fazla içtiğim için kalp ritminin değişmesi tehlikesi ile gittim kalpte bi sıkıntı yok deyip adam beni psikiyatriye gönderdi. neyse oraya gittim sıra felan derken geçtim doktorun yanına anlatmaya başladım başımdaki sıkıntıları. doktor uyku probleminin tamamen bunalımdan kaynaklandığını kahveyle işin alakası olmadığını söyledi. benim durum baya bi vahimmiş beynim yanmış heralde öyle bişeyler anlatmaya çalıştı. bana 6 tane ilaç verdi 4 ü antidepresan ilacı bunlar sende uyku yapar kesin kullan bir ay sonra da tekrar görüşelim dedi. ama atladığı bir şey varki oda benim nerdeyse her allah'ın gecesi nöbette olduğum. şimdi ben bu ilaçları kullanırsam nöbette kesin uyurum sonra işe elveda. iş olmayınca eve de elveda. kısacası kahve candır.
not: bu entry i @oas için girdim doktora git git diye çok ısrar etti sonuç geceler yine uykusuz gündüzler de yarı ölü 😃 hadi size iyi geceler bana da kırmızı gözler 😉 ha bu arada gecenin şarkısı da him gone with the sin olsun ☺👋

Yorumlar

Gerekovic
tabutta adam ilaçları kullanmayacak, belli.. worlaq, bildiğim kadarıyla senin okul bu yıl son. mümkünse yıl sonunda artık ilaçlarını kullanır mısın tekrar doktora gidip? İlaç kullanmayacaksın şimdi ve o zaman bunalımından ilaçsız çıkacaksın.. bunun bir yolunu bulmak gerekiyor işte..