worlaq
worlaq
2 yıl
bugün doktora gittim. kahveyi fazla içtiğim için kalp ritminin değişmesi tehlikesi ile gittim kalpte bi sıkıntı yok deyip adam beni psikiyatriye gönderdi. neyse oraya gittim sıra felan derken geçtim doktorun yanına anlatmaya başladım başımdaki sıkıntıları. doktor uyku probleminin tamamen bunalımdan kaynaklandığını kahveyle işin alakası olmadığını söyledi. benim durum baya bi vahimmiş beynim yanmış heralde öyle bişeyler anlatmaya çalıştı. bana 6 tane ilaç verdi 4 ü antidepresan ilacı bunlar sende uyku yapar kesin kullan bir ay sonra da tekrar görüşelim dedi. ama atladığı bir şey varki oda benim nerdeyse her allah'ın gecesi nöbette olduğum. şimdi ben bu ilaçları kullanırsam nöbette kesin uyurum sonra işe elveda. iş olmayınca eve de elveda. kısacası kahve candır.
not: bu entry i @oas için girdim doktora git git diye çok ısrar etti sonuç geceler yine uykusuz gündüzler de yarı ölü 😃 hadi size iyi geceler bana da kırmızı gözler 😉 ha bu arada gecenin şarkısı da him gone with the sin olsun ☺👋

Yorumlar

Gerekovic
Gerekovic
2 yıl
mfö-benim hala umudum var diyelim mi? ben açıyorum.. yaşıtların tam olarak olgunlaşamamış. aslında sen erken olgunlaşmak zorunda kalmışsın. çocukluğunu da gençliğini de tam yaşayamamışsın. ama biliyor musun bu yaşantın avantaj. bak sen kendi ayaklarının üstünde durabilmeyi başarıyorsun. bunu kendin öğrendin ama olsun. öğrenebildin.. bir de bu tarafından baksak?