mrssimit
hoşlandığım fakat hiç tanımadığım bi kıza yaşam merkezinin ortasında gidip iki dakika konusabilir miyiz diye sorup reddedilen bi erkek olarak,seviyosanız mutlaka gidip konuşun,bişey kaybetmezsiniz diyen kızlara kızdığım kadar kimseye kızmıyorum.nasıl bişey kaybetmezsin.önceden kızı gördüğümde gözlerinin içine bakıcak cesaretim vardı ve her gözüne baktığımda acayip bi şekilde mutlu olurdum.artık yüzüne bakamıyorum.bunun seven bi adam için ne kadar büyük bi kayıp olduğunu bilemezsiniz.

Yorumlar

anonim
bende bi erkek olarak sıradan ve tanımadığı birinin bu teklifini neden kabul etsin ki düşüncesindeyim. bir çok erkek bu teklifi yapıyodur o kıza mesela. hangisini kabul etsin? biraz mantıklı konuşun. önce kendini farkettirsen. sonra onunla ilgilendiğini göstersen. İsmini veya bölümünü bile bilmeden konuşabilir miyiz dersen alacağın cevap hayır olur tabi ki. ahh bu hemcinslerim...
anonim
kardeşim benim, adamsın , yürü be ! burda "yo ortok golson do tonoşsok" diyen kızlara kapak olsun.. İkiyüzlüsünüz agaa ! net olun, adam olun. böyle yiğitleri bozmakta değil marifet.
fingolfin
reddettiği zaman bıraksan hemen peşimi bıraktı nasıl erkek bu oluyosun. bırakmasan aman ne yalakmış bu sıfatını alman %100 en iyisi hiç bulaşmamak bro.
lazburnu
starbucksta özsütte lemanda bol bol checkin yap bı sefer olumlu olacağını düşünüyorum ..kendini hissettirirsin ona o da bakar yanına gidersin ben seni hiç görmedimder yani kısacası egolarını tatmin ediyolar yüzde sekseni aynı kızların ..olta atma saçma at dostum :)
josefin
yapmaya devam edin istisnaları bu kadar takmayin
anonim
o istisnalar da heo bize denk geliyor. ego tatmin etmeyi birakin kizlar
anonim
adam resmen yarın başıma gelecekleri önceden yazmış inşallah aynı şeyi yaşamam o gözlerden o saçlardan mahrum kalmak istemiyorum