dislananmuhendis
sakinligimi koruyabiliyorum. olan biteni yazmak istiyorum buraya. sabırla beklediğim bir bey vardı hani. bu süre önce konuşmaz olduk böyle konusmamaya devam edersek konuşmak istemiycegimi söylediğim de sorumluluk almak istemediğini söyledi. yine anlayışla karşıladım bişey demedim. güzel vakit geçiriyorduk o kadar. güzel şeyler söylemişti bana sahte şeyler. hep temkinli oldum yavaş yavaş ilerledim. çocuk böyle dediğinde de bişey hissetmediğim için çok uzulmedim. alismaya başlamıştım o kadarcık. zamanında gitti yani. mühim miydi değildi. fakat bugün birşey öğrendim ki kızdim sadece. sandığım kadarıyla eski sevgilisiyle yeniden başlamışlar. bana tamamen bittiğini geri dönmeyeceğini söylemişti. yalan söylemiş ona kızdım. kızdım ve geçti dediğim gibi mühim değil. burdaki yazdiklarimda bulunsun bu duygularım da. kendimle gurur duyuyorum çünkü. aferin kızım sana diyorum 👌

Yorumlar

dislananmuhendis
vermişti güzel derin konuşmalar yaptik. ama ben bel baglamamistim. sanki eski sevgilisini kendi istememiş gibi anlatmıştı bana. beklentilerimi oluşturan insan da o. kendi için doğru olanı yapmış olabilir ama bana yaptığı yanlış. erkek penceresinden baktığın için haklı olabilirsin.
dislananmuhendis
odin ben bunu anlayışla karşıladım zaten. biz konuşurken de onunla konuşmaya gitmişti ve ne konuştunuz dahi diye sormadım gitme bile demedim. şimdi kızdım bu anlayissiz olduğum anlamına gelmez. umutlansaydim kirilirdim. kırgın degilim yalan söylediği için kizginim o kadar. İstediğini yapabilir.
dislananmuhendis
yanlış söyledi mi demeliyim ben çünkü suan o kızla aynı ortama giriyorum. her neyse odin sen neden bana böyle bi tavır sergiledin tutarsız bi davranış mi yaptim da sen şimdi yalancı demedim dersin dedin bunu anlamadım.
dislananmuhendis
tamam haklısın odin teşekkür ederim