rahatsiz
selam dostlar. can yine sıkkın. siz siz olun en yakınım demeyin. şu saf yüreğinizdeki masum şeyleri dile getirmeyin. bu yazıyı okuyan arkadaş kendini bilir. İnsanları o karanlık ve yalnız çukurdan çıkarıyorsunuz. dostum, sırdaşım diyorsun. dizlerinde ağlıyorsun. öğreniyorsun ki günün birinde iyi saydırmış arkanızdan. aslında alıştık bu duruma. ama kendimden nefret etmeye başlıyorum ulan artık. rahatsız diyorum, güvenmeee! güvenme ulan şu insan denen yaratıklara güvenme. çoğunun canı beş kuruş etmez. herkes takmış yalancı maskesini. şuana kadar tanıdığım çoğu insan aynı, arasında 2 3 kişi farklı. bakalım onların maskesi ne zaman düşüyor.ulan sizin çakma samimiyetinizi sevsinler! şu samsunda lisedeki o samimi, sağlam, adam gibi dostlukların birini kuramadım. yazik. nefret ediyorum.

Yorumlar

bjkfalan
gerçekten kötü olmuş @rahatsız üzüldüm senin için..
rahatsiz
sağol bjk :(. bende çok üzülüyorum halime. bi yerden toplarken bi yerden dağıtıyoruz.
imhotep
lise apayrı. kesınlıkle katılıyorum.
bjkfalan
İnşallah bi daha böyle bir durumla karşı karşıya kalmazsın @rahatsız çünkü insanlara güvenini bir kere tam kaybettiğin zaman herkesten şüphe ediyorsun sonra seni gerçekten çok seven biri ona güvenmen için herşeyi yapıyor en sonunda sende hiç bir kıpırdanma olmuyor ve pes etmek zorunda kalıyor. şimdi sakın deme çok seven pes eder mi diye pes etmesinden kasıt ona güven diye elinden gelenin tamamını yapması ve artık bir şey yapacak gücü kalmaması. umarım bu duruma düşmezsin sen yine de herkese karşı şüphe etme.
rahatsiz
bjk teşekkür ederim. emin ol tek temennim bu. bigün güvenilir insanlara da güvenmeyip kaybetmek. genelleme işte. atıyorum bir insan üzerinden tüm insanları aynı sanmak. ama biliyorum bir süre sonra herkesi aynı keseye koymaya başlayacağım. ki başlıyorum sanırım.
bjkfalan
aman diyim @rahatsız hiç iyi bir şey değil ve illa 5 tane arkadaşın olmasına gerek yok ya da daha fazla sadece bir tane olsun yeter öyle değil mi? burda biz varız hem. ama sen herkesten şüphelenme lütfen. tanımadığın insanlara yeni tanıyacağın insanlara hep ön yargılı yaklaşırsın çok kötü bir şey bu yapmamaya gayret et lütfen
rahatsiz
tamam bjk, yeni insanlar tanımamaya gayret edicem, her gelen bi yakıp yıkıyo. ama olurda tanisirsam göz önüne alacagim dediklerini:)
bjkfalan
anlaştık mutlu ol gül hep :)