skyler
skyler
1 yıl
sabah kahvaltıya indim herhalde akşam yemeğini de erken yemiş olduğumdan ötürü şekerim düşmüş. kahvaltıya indim patates sırası bekliyorum ama ben nasıl kötüyüm. ne hikmetse bir türlü sıra bana gelmiyor. bekle bekle ben ayakta elimde tepsi bekliyorum. sıra tam bana geldi ama benim gözler full karardı ayakta duruyorum her şeyi de duyuyorum ama hiçbir şey görmüyorum ve halen daha durumu kurtarmaya çalışıyorum ablaya sesleniyorum hunharca abla patates abla diyor iyi misin ben de diyorum ki değilim gitmeye çalışırken denge kaybı falan beni tuttular oturttular beslediler kendime geldim. bu da böyle bir anımdır şurda bir köşede dursun.

Yorumlar

hayatoyuncusu
hayatoyuncusu
1 yıl
böyle şeyler yapma saglıgın için düzenli beslen gelecek nesıllere saglıklı toplum bırakmak ıcın bızım saglıklı beslenmemız lazım spor yapmamız lazım zararlı alıskanlıklardan uzak durmamız lazım
skyler
skyler
1 yıl
zaten sağlıklı beslenmeye çalıştığım için oldu ya. akşam 7 den sonra bir şey yemiyorum. günde 2 öğün yiyin diyor sevgili karatay. şeker ve ekmekte yok öyle olunca böyle oldu işte. ama şaka maka sağlık önemli.
anonim
anonim
1 yıl
breaking bad izleyip şu nickin sahibine önyargıyla bakmayacak insan olduğunu sanmıyorum😁😂