kecelikalem
geçen hafta başıma gelen traji-komik bir olayı anlatacağım .
hayatım boyunca hep sakar bi insandım ama kafam zehir gibidir . ama her olayın sonunda yaptığım sakarlıklar konuşuldu . herneyse uzatmadan geçiyorum . o gün hava bunaltıcı sıcak . kampüsten çıktım cebimde 2 lira para var dolmuş parası oda . sıcakta terledim susamıştım . dedim bi cafeye gireyim bi bardak su rica etsem verirler bide suya para vermeyeyim . girdim gayet güzel bir şekilde karşılandım suyu verdi kana kana içtim . suyu bitirdim tam garsona verecekken bardak elimden kaydı düştü ve paramparça oldu . demem o ki 50 kuruş vermeyelim diye su içtik cebimizdeki 2 liradan olduk . kırılan bardak parası . olayın ardından 7 km yol cabası ..

Yorumlar

mimarlique
bence herhangi birinden iki lira isteyecek cesarete sahip bir bireysin.
flu
flu @flu
1 yıl
yazdığını okurken çok güldüm yaşadığım bir şeyi hatırladım ayrıca.. küçükken misafirlige gitmistik oturuyoruz çaylar verildi filan bende aldim bardağı dişlerimle camı ısırdım amaç neyse artık bardak ağzımda kırıldı ama ev sabihi benden parasını almadı tabi😅
kecelikalem
sen sakarlığa bambaşka bi boyut getirmişsin . şapkamı çıkarır saygı duruşuna geçerim bu hareketine :d
camfincan
kardeş ellerine bi ayar çek çok mu yoruyon napıyon? neyse dur ben de anlatcam. arkadaşların evinde kahve içip film izliyoruz. benim bardak böyle sürahi gibi. uzanıp laptopun arkasından alırkene sen elimden kay, laptopu bulaşık süngeri gibi ıslat. 200 tl verdim tamirine. aynı olay su şişesiyle oldu. allahtan onda laptopun kapağu kapalıydı da su çeşmeden akan suya tutulan kaşık etkisiyle elektronik parçaları değil yatağı ıslattı.
kecelikalem
belli ki bu olay hayatının gidişatını degistirmiş ki nickinden anlayabiliyorum :d @camfincan
camfincan
@kecelikalem ahhahah abi çok iyi yakaladın bak ben bunu hiç düşünmemiştim ama :d harbiden bilinç altıma işlemiş. durup dururken masraf çıkması cidden koymuştu.