papatyadanhayaller
İçimi acıtan bişey hissediyorum, hani böyle sırtına göğüs kafesine ciğerlerine bişe saplayıp saplayıp çıkartırlar ya heh işte öyle bi sancı. canım ağrıyor abi, canı ağrır mı bi insanın ilk defa şahidim canım ağrıyor. düşünüyorum daha kaç tamamlanmamış insan eti bırakıcam gökyüzüne diye. belki de tamamlanmamış insan eti benim sadece. yanlış pencereden bakıyorum hayatıma, belkide yarım olan da eksik olan da benim sadece. evet evet, yarım kalmışlığım var ama kolay kolay yarım bırakmışlığım yok. sadece bende olamaz problem. İnanın karmakarışığım, hislerimi gururumdan söyleyemiyorum. biliyorum kısa bi süre sonra geçer acısı ama pişmanlığın izi hep kalır. hissetmedim derken hissettim mi diye düşünüyorum. ya insan ulaşamadığının delisi kızım diyip, mantığımı konuşturuyorum. geçer dimi bugünler de ?

Yorumlar

anonim
duygusal yönün ağır bastığı sürece geçmeyecek, daha da kötü olacak her şey. karanlık tarafa geçme vaktin gelmiş, geç ve acından kurtul. tecrübeyle sabit, yıllarca içim kor alevlerde yandı. karanlık tarafa geçince hissizleşiyorsun ve mutlu son. evet çok mutlu oluyorsun.
denizyildizi
benzeri duygular bende de var ama bence sen gururunu hiçe say o kadar pişmanım ki gurur nedir ki diyorum çünkü gurur bir kere çiğnenir ama senin duyguların varya öyle bir yük olurki taşıyamaz hale gelirsin belki hayatın boyunca hemde.pişman olursun keşkeler ardı ardına gelir ama onu aradığınız yerde bulamazsınız.o zaman işte o acı şu anki acının acaba kaç katı olur kestiremezsin.