simsiyahkiz
arkadaşlarla taksiye atladık falcıya gidiyoruz. iki arkadaş arkada ben şöför yanında, şöförde karizma dövmeli genç delikanlı ağır adam gibi göründü başta. arkadaki arkadaş burda çekirge var bi atsana dedi bana.anam şöför bi panik oldu "ay ben böcekten korkarım" diye bbağırıyor. o yağız delikanlı gitti yerine saray prensesi geldi, direksiyonu falan bıraktı minnacık takside kaçacak yer arıyo, torpidoya girmeye çalıştı bi ara, vallahi arabayı bırakır kaçarım hepiniz ölürsünüz alın o böceği dedi. ve biz böceği dışarı atana kadar trafiğin ortasında meksika dalgası şeklinde şerit değiştiriyorduk. diyeceğim şu ki, yağız delikanlılara güvenip "kız olan benim ve kahraman olması gereken sensin" düşüncesine kapılmayın...

Yorumlar

enguzelmevsimim
falcıya neden gidiyordunuz ki? tamam "fala inanma, falsiz da kalma" demisler ama sizin yaptiginiz da biraz abarti bence. falci mi yön verecek hayatiniza? o kadar para vermenize değecek mi?
simsiyahkiz
falcıya gitmemin sebebi ben değilim, aramızdan biri gidecekti bizde eşlik ettik. giden arkadaş da totemizm etkisinde farklı inanç ve görüşleri olan bi arkadaş. bu yazımda ön planda tutulan kısım bu değildi, niye buraya takıldın ki
anonim
@enguzelmevsimim konuyu neden buraya cekiyosun ki sonuc bambaskeyken insanlarin paralari istedikleri yere harcarlar
enguzelmevsimim
@simsiyahkiz olayinizin o olmadigini yazindan da anladim. fakat benim dikkatimi orasi çekti. inanclari farkli olabilir. buna saygim var.
@anonimbay paralarini harcayacaklari yere karismadim. olayi da buraya cekmedim. yazida belirtilmis olan bir seyi sordum. çünkü doğru bulmuyorum. :)