1n23456
sabah uyan git durağa e1 bekle.e1 gelince sığabilirsen bin.shellden iibfye kadar o yolu çek.İlk ders zaten kaçtı.İn kafeteryaya bi kahve al.çık dışarı bi sigara yak.kahve sigarayla kahvaltıyı tamamla.2.derse gir.dersten çık yaşama geç bi yemek ye.sonra yine sigara.biraz yaşamda oyalan.yine e1.shelle kadar yol çek.eve git.bütün hafta bu sekilde dönüp başa sarsın.ulan monotonluktan bıktım yüzüm gülmüyo artık hergün aynı.hayatımda yapabileceğim tek değişiklik e1 yerine tramvay kullanmak o kadar.bezdum samsundan bezdum.

Yorumlar

Sessizkadin 🕵️‍♀️
ellerin , ayakların ve en önemlisi bir beynin varken . allaha şükür aklın fikrin yerindeyken, bu monotonluğun gökten inen bir güç tarafından değişmesini beklemiyorsundur umarım. hayır yapacak bir çok şey var neden sürekli aynı şeyleri yapmak konusunda bu kadar ısrarcısın. ben sana soyliyim çünkü, bu monotonluğa öyle alışıyorsun ki farklı birşey yapmak zor geliyor ve üşeniyorsun. kendine yazık edersin benden söylemesi, hayat akıp gidiyor ve senin kendin için birşeyler yapmanı beklemez .
1n23456
çünkü yalnızım.monotonlugu tek basika ne kadar degistirebilirim?insanin hayatinda renk olmasi icin insana da ihtiyaci var. @sessizkadin
Sessizkadin 🕵️‍♀️
ozaman arkadaş edinmeye çalış, birilerini tanımaya çalış konuş muhabbet et hayat bu kadar kötü değil. ben sınıfım için şehir için bazı etkinlikler veya geziler düzenliyicem istersen bizimle gel .
lifee
lifee @lifee
1 yıl
yanına arkadaş arıyor birileri :d
lifee
lifee @lifee
1 yıl
birisine arkadaş olduk hayatı değişti tanımaz oldu artık arkadaş olmaya da korktuk