bloum
şimdi bi insanla tanışıyosunuz, karşı tarafa pek guveniniz yok ama hani bi duygunuz var yani hoslanti. ama bu durum baya kisa bi surede gerceklesiyor.karsi tarafta boyle ne desem naza mi cekiyo desem, arkadas olarak mi goruyo desem bilemedim. ama yani var ondada bisiler gibi. ama soylede bisey var karsi taraf icin o hemcins olmayanlarina karsi hep oyle(yakin,samimi), davraniyo deniliyo ve oylede gozukuyo yani arkadas biraz rahat heralde yani zir cinslerine karsi. simdi ben napayim ? argo tabirle yüriyim mi yoksa ops yanlis taraf deyip yolmu degistireyim?

Yorumlar

Sessizkadin 🕵️‍♀️
bence öncelikle kendini bu kadar çok kasmaktan vazgeçmelisin kardeşim. kafanda bu kadar çok soru varken zaten kıza karşı doğru hamleler yapamazsın. öyle mi böyle mi derken tuhaf bi duruma dönüşür. böyle durumlarda zamana bırakmak daha iyidir . kendin gibi davran sadece , zaten kız gerçekten birşeyler hissediyorsa ilerlersiniz 😊😊
Rıza Kaan Tangöze
dostum sen kendinden emin değilsin karşı tarafı düşünüyorsun bence önce kendinden emin ol ki alacağın tepki umurunda olmasın :)
anonim
napayım diye düşünmeyi bırakana kadar bişey yapma