egoistpanda
unutursun.geçer.sana erkek/kız mı yok.takma.o kaybetti.elini sallasan ellisi...tesellilere bakar misin?biz unutmak için mi seviyoruz.ne demek unutursun.biz unutmak istemiyoruz.biz ciğerimiz parcalanana kadar sevmek istiyoruz.madem unutacaz niye seviyoruz abi.biz onu her hücremizde hissediyoruz 2 -3 haddini bilmez arkadaş cıkmış unutursun diye bizi teselli ediyor.suç bizde.kimde neyin tesellisini ariyoruz.aşkından yansanda tek laf etmeyeceksin.edince b*ku çıkıyo.neyse eskiler aklima geldi de sinirle hüzünü birarada hissettim.kusura bakmayin ya da bakın siz bilirsiniz.

Yorumlar

lifeee
elindekinin değerini bilmiyorlar ondan dolayı bu sözler söyleniyor başka kız goruyorlar yanında sevgilisi var bakıyor hadi geçelim bunları bir kız goruyor kız yollu oluyor genelde sonra kıza uzanamadigi için diyor yanımda sevenim var cepte ama aklı başka yerde olunca öyle söyleniyor kusura bakmasinlar
chen
chen @chen
1 yıl
ne desinler asla unutamıycan mı desinler. heh onu kaybettin ya asla mutlu olamıycaksın ölene kadar kimseyi sevmiyceksin, yalnızlıktan ölecen mi desinler. kimse unutmak için sevmiyo tabii ki ama unutmak zorundaysan unutacaksın. hadlerini bilmeyerek seni teselli etmeye çalışmışlar yazık. arkadaşların destek vermeye çalışmasın istiyosan aşk acını içinde yaşa böylece kimse de seninle uğraşmak zorunda kalmaz. kusura bakma ya da bak sen bilirsin.
anonim
yalnız gerçekten unutcaksın adam doğru söylüyo
egoistpanda
@chen insana aciyi unutturarak destek olursun.onu surekli hatirlatarak degil.sen bunlarla teselli olabiliyosan ne mutlu sana.
chen
chen @chen
1 yıl
İnsanlardan beni teselli etmelerini beklemiyorum. hatta teselli etmelerini istemiyorum dolayısıyla kabataslak anlatır geçerim. senin arkadaşların sadece bunları söylüyolarsa pek umursamıyolardır muhtemelen ya da teselli etmeyi bilmiyolar ya da sürekli anlatıyosun onlar da bıktılar. sorun şu ki rahatsız oluyosan anlatmayı bırakman lazım arkadaşlarına laf etmen değil