caykovski
merhaba millet.
burada adet olmaya başlamış nick değiştirip yeni, sıfır bir kimliğe bürünme olayını bende gerçekleştirmiş bulunmaktayım. güzel oldu böyle, zaten eski nickte de pek bir şey yoktu. bir yorum attıktan sonra şu "anonim olduğun kadar insansın. anonimliğin suyunu çıkarma" msj'ından sonra almıştım ilk nicki. bilirsiniz ne oluyor burada kafası vardı tamamen ilk nickte ki neyse.
yeni nickime özel yaptığım bir çaydan bahsedip konuyu kapatacağım. burada yazılan uzun yazıları pek okumadığım için uzun uzun sıkmak istemiyorum. çaykur'un demlik poşet çayını kullanıyorum biraz büyükçe olan bardağımda. her akşam yaptığım çayın içine bu akşam hangi akla hizmet olduğunu biliyorum fakat etinin kalem boyutundaki çikolatasından attım. sonuç şu ki yazıyı bitirdikten sonra bardağımı iyice yıkayıp yeni bir çay yapacağım.
aslında "çay yapmak" demek istemiyorum fakat demlik ve ocak olmadığı için poşet çaya muhtaç kalıyorum bu sebeple de demlemek gibi bir asil kelimeyi burada kullanamıyorum. çayı çok seviyorum. size de iyi akşamlar diliyorum.

Yorumlar

.
. @polimer
11 ay
kesin rizelisin😀
caykovski
hayır @ajanbta rizeli değilim. çay sevgisini belli bir bölgeyle kısıtlamayalım lütfen 😂
.
. @polimer
11 ay
where r u frm?😀
caykovski
İngilizcem zayıf @ajanbta😂
Maviş 🐣
@caykovski bana birini anımsattı bu nikin ne gariptir ki.
amsterdamli
@mavis anlamamış gibi yapsaydın nolurdu.bi hevesle yeni nick almış,ilk mesajını atmış niye bozuyosun.gidip bi daha nick alıyormuş felan. nelere sebep olduğunun farkında mısın😂
amsterdamli
bu arada ben de çayı çok severim.hatta her gün 3 öğün içerim 😍😍😍
caykovski
@mavis nicki almadan önce google amcaya sordum pyotr İlyiç çaykovski diye bir adam varmış zamanında rus bestekar şarkıcı falan falanmış. dahada kimi hatırlatır bilmem, bilemem.
caykovski
@amsterdamli @mavis ne anladı sen ne anladın bilmiyorum ama yok gibiydim zaten burada. ama hevesiniz kırılmasın o dediğiniz de olabilirim neden olmasın 😂
enguzelmevsimim
@mavis çay sevdası yüzünden ben de birini hatirlar gibi oldum ama bilemedim. belli de olmaz :d
Maviş 🐣
@enguzelmevsimim @amsterdamli ve @caykovski yaaa benim hatırladığım insan burada olan bir insan değildi gençler 😊