marijuana
merhaba dedikodu ailesi uzun zamandır boşladım buraları farkındayım neyse konumuza dönelim röportajı izlemişken size bir anımı anlatmadan geçemeyecegim💭yıllar öncesinde bir gün hoş bir beyefendiyle konuşuyoruz ilk buluşmayı ayarladık buluştuk ve bir mekana oturduk muhabbet duraklamaya başlayınca tavla oynamaya karar verdik üstelik iddiaya girdik kaybeden hesabı ödeyecekti kaybettim.o sırada ödetmez herhalde canım diye ic sesimle mukayese yapıyorum ve beklenen an geldi birlikte kasaya kadar yürüdük.sonra ne mi oldu ?bana hesabı ödetti nezaketen elini cebine bile atmadı hos çocuktu fakat sırf bu hareketinden dolayı muhabbeti bitirdim. şu an hatırladıkça gülüyorum bir ihtimal bunu okuyorsan burdan sana da selamlar olsun ilk buluşmada hesap ödeten koca yürekli çocuk😂🙌

Yorumlar

aldebaran 🌟
İddiaya girmişsiniz,ne yapsaydı? :/ normalde de ortak ödeme taraftarıyım da o an hangimizde varsa, o da verebilir. ama işin içine iddia girerse ve kaybedersem, ödetmem. elini cebine atmasini da beklemem. o kaybetse, ben de atmam elimi cebime :d tabi bu benim düşüncem.
marijuana
İddiaya girerken hesabına fikrini öne süren oydu tabikide kabul ettim ama direkt bu fikri one sürmesi de soru isareti :/ 5 0 yenildim insan bir oyunu verirdi an azindan zalımın oglu. ben hesaptan kaçmadım kaçmam da ama ilk bulusmada böyle iddiaya giren biri ?
aldebaran 🌟
İçini bilemem işte. o da onun bileceği :d