Dark Night
feminizm filan boş ideolojiler arkadaşlar. kadınlarımız ne yazık ki "kız çocukları okur mu yhaa" diyen, sahip olamadıkları için içten içe çatlayıp daha sonra da kıyafetine dil uzatan geri kafalı insanlardan çok çekti. bende kadın haklarını savunucusuyum. hatta kadın-erkek eşitliği değil, durumuna göre kadınlara pozitif ayrımcılık yapılmasından yanayım. çünkü kadın-erkek eşit değildir. evrimsel olarakta, dini olarakta. hangisine inanıyorsan onu araştır. erkek, kadından güçlüdür ve doğada güçlü olanın sözü geçer. ancak bizler artık ilkel insanlar değiliz. güçlü olan, güçsüz olana zarar veremez. yasalarımız var.
sizin gece 3'te sokağa çıkmaya korkmanıza sebep olan insanlar, genellikle bir ara sokakta sıkıştırırsa bizide gasp etmeye çalışıyor, 20 lira için takıyor bıçağı gidiyor. o saatlerde sokaklar herkes için tehlikeli. bu tür şeyler için hakkınızı aramaya kalkarken çok uzaklara gitmenize gerek yok. feminizm filan bize çok uzak şeyler. en yakınınızdakine sığının.
bakınız:  "kahraman türk kadını! sen yerlerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde yükselmeye layıksın."
m.kemal atatürk

Yorumlar

chen
chen @chen
8 ay
kardeşim sorunun ismiyse ismini kullanma. herkes bi çeşit yemin ediyorum. feminizim boş iş ama kadın haklarını savunurum. yazmak için mi yazıyosunuz anlamıyorum ki. İstersen mahmut de aynı kapıya çıkacak