geceleri balkonda oturmak

omuluarkadas
omuluarkadas
bunu romantik kibar bir dille açıklayamayacağım.. köppek gibi özlediğim eylemdir.. böyle ciğerden gelen yanık kokusu eşliğinde... hiçbir müzik iyi gelmez kafanın içi susmaz, tek müziğin gecenin sessizliği olur. böyle sessizliğin en dibindesinizdir ama orası bile çok gürültülüdür..
Tarihci
Tarihci
balkonda tek oturmanin pek bir zevki olmaz ama eğer 4 5 kişi varsa çayda mubabbette varsa birde esiyorsa gayet guzel bir eylemdir 😊
Anormalbiri
Anormalbiri
yalnızların ve tükenmislik sendromuna girenlerin her gece yaptığı klasik bir eylem
snorlax
snorlax
aralık ayında bile yaptığım eylem. bir zamanlar radyo programları dinler eğlenirdim. sonra zaman geçti duygu denizinde boğulurken gökyüzünün bana eşlik etmesiyle yeri geldi ağladım yeri geldi güldüm. sonra biraz daha zaman geçti kendimi iyi hissetmeye başladım bu sefer yıldızların ve ayın parlaklığını hayranlıkla izlerken buldum kendimi. şimdi mi? şimdi ise gelecek güzel günlerin hayali ve güzel anılarımı hatırlayarak tebessüm ettiğim bir yer. müslüm gürses de dinlesem mutlu hissediyorum orada. arada gidiyor bu olay ama sözlerim var pek yanaşmıyorum onlara. İster bir bardak çay ister bir bardak kahve isterse de bir bardak şerbet olsun yanınızda aynı gökyüzüne bakıp aynı yıldızları saydığınız insan sayısı hiç de az değil. hatta belki de benim yıldızım dediğiniz bir yıldızı başka biri daha sahipleniyor. hayli efsunlu bir durum.
blackk
blackk
+ gökyüzünü izlemek
dostoyevskismetozel
dostoyevskismetozel
her günümün bitişi ve bitişine yakın saatlerinin geçirildiği eylem.
merak
merak
güzel şey
Oylesinebirvarlik
Oylesinebirvarlik
İnsanların elini eteğini çektiği saatlerde yalnızlığına sadece mum ışığı, sigara ve içinde kendini bulabildiğin bir kitap eşlik ediyorsa mükemmeldir.
turkuazimsi
turkuazimsi
saatlerce müzik dinlediğim, düşündüğüm, hayal kurduğum yaz günlerinde favori mekanım
Dede
Dede
dile gelse de konuşsa
antis34
antis34
kafa dinlemek
beklentilerüzer
beklentilerüzer
derin bir iç çekip gökyüzünün içinde kaybolmak
Escobar55
Escobar55
tente olacak yağmur şarıl şarıl yağacak hava soğuk olmayacak sıcak çay bide sigara oldummu tadından yenmez
Ziplayanpasta
Ziplayanpasta
münevver ayaşlı yurdunda yaz kış yapabileceğiniz en muhteşem aktivitedir hele ki kafa dengi oda arkadaşlarınız ve ketılınız varsa😂😂
seyyah
seyyah
vazgeçilmezim🙌
Deniz
Deniz
bulutsuz bir gecede , ışıkları sönmüş bir şehirde ya da bir göl kıyısında sırt üstü yatıp yıldızları izlerken kaybolmak zihnin derinliklerinde.
Esranurr
Esranurr
bence en güzel şey ❤🌹
isimsoyisim
isimsoyisim
sivrisinekler varsa zannedildiği kadar hoş olmuyor.