isimsoyisim
kütüphane gibi bireysel çalışma alanlarında sessiz olmayan bir fısıltıyla bol muhabbet eşliğinde ders çalışan insanları anlamamın hiçbir yolu yok.
isimsoyisim
devlet yurdu ücretime zam ve depozitoma ek gelmiş. öyle ölmem kalbime kalbime sık kyk.
isimsoyisim
bi akrabam eşinden ayrılacak, karşılıklı anlaşılmış bir durum ama bizimkiler bunları barıştırmak için günlerdir uğraşıyor. çabalarını takdir ediyorum ama bizimkiler dediğim gruba normalde sorsan karı-koca arasına girilmez der.
isimsoyisim
başlarınızı dik tutun; utanması gerekenler bize internet diye kyk wifisi verenlerdir.
isimsoyisim
final haftasının en büyük problemlerinden biri: ders çalışılan kütüphanemsi bir mekanda grupça gürültülü bir şekilde ders çalışmak. sevgilerimi sunuyorum, kulaklarım kanadı.
isimsoyisim
bugün de ders çalışamadık çok şükür.
isimsoyisim
şu an dolmuşta kulaklıkla müzik dinleyenlerin dinledikleri şarkıların sesi dışarı geliyor ve aynı anda bir çok şarkı dinliyorum. mutluyum.
isimsoyisim
futbolu çok seviyorum ve tuttuğum takımın fanatiğiyim. ama insanların futbol için birbirine küfretmesini asla anlayamayacağım. ne oldu; maç bitti ve sen küfrettiğin taraftarla aynı ortamda yaşamaya devam edeceksin.
isimsoyisim
İnsta'da story kısmına konser videosu atan arkadaşlarım sayesinde aynı konseri farklı açılardan izleme fırsatı buldum. teşekkürler hepsine.
isimsoyisim
tatilin bitmesinin en kötü yanı uğurlama esnasında gözleri dolan annelerdir.