Doctorwhoo
artık bana omü dedikodu dm sekmesi gibi uzaksın omü...
Doctorwhoo
korona ne hale getirdin bizi. şuan çakra ve beden enerjisiyle ilgili video izliyorum. 1.çakra 2. çakra falan 😂😂
Doctorwhoo
sanırım bir 6 ay daha ayrıyız dostlar, biraz daha sürecek bu özlemimiz.
Doctorwhoo
bugünlerde yine bir sinir, herkesle tartışma ve çevrendekilerin saçmalaması. üst üste gelince katlanamıyorsun sanırım. yorucu oluyor.
Doctorwhoo
sizlere samsuna ilk geliş anımı anlatayım. samsuna yapısal olarak çok zıt bir ilden gelmiştim. bir akdeniz şehri. kasıtlı olarak kazanmadım, farklı bir il hedefliyordum. neyse bir yandan da korkuyorum samsun nasıl bir yer diye. samsuna dersler başlamadan 2 hafta önce geldim. ne dersler başlamış ne tanıdığım kişiler var, yapayalnızım. karadeniz yurdunu kazandım bide, yorumlarda daha önce hakkında bi ton kötü yorum okudum. yurda yerleştim 6 kişilik oda, nereye düştüm ben diye bir korku sardı. İlk 2 hafta kabus gibi geçmişti. şehre uyum derken. şimdi ise samsunu özler, yeniden acaba ne zaman dönebilirim der oldum. yurda da alıştık. İlk günler hiç unutulmuyor sanırım.
Doctorwhoo
atakum sahilden atılan storylerin sana bıçak gibi saplanması, sanki uzakta olup da kavuşamadığın sevgili gibisin be samsun.
Doctorwhoo
arkadaşlar artık biraz daha cinsiyetçilik yerine daha rasyonel mi düşünsek? yok kadın şöyle yok erkekler böyle. sıkmadı mı artık
Doctorwhoo
hayatımı izledim, şimdi zifiri karanlıkta tek başıma uyumaya gidiyorum, söyleyeceklerim bu kadar.
Doctorwhoo
hep aynı şeyi yapıyorum diye bu sefer evin içinde g.o.t jenerikle tur attım. yenilikçi olmak lazım.
Doctorwhoo
üniversitenin ilk yılından bir döneminin korona yüzünden çöp olması ve muhtemelen 1 dönemin daha öyle olacak olması... üzülüyorum be dostlar.
chen
İnsanlar konuşmayı, her şeye karışmayı aynı zamanda her şeyden şikayet etmeyi ne kadar seviyorlar. ne tarafa gitsem biri bi şey anlatıyor. hayret ediyorum gerçekten. güne başlayalı bir kaç saat oldu ve şimdiden yoruldum. İki insan konuşmadan da yan yana oturabilir. sessizlik de güzeldir. hatta çoğu zaman daha güzeldir.
Doctorwhoo
omü dedikoduysa adının hakkını verelim. bu ikarus'un aslında maske fabrikası olduğunu öğrendim ama bizden saklıyormuş, ve zenginmiş. koronayım vs derken bize maske vermemek için bahane uydurmuş aslında. bir de beni, yorum için iban atıp parasız sözü kullanırsan telif atarım diye tehdit etmişti. ben burda ikarus'un burdaki saltanatını bitirmek için ve siz kardeşlerimi ikarus konusunda gözlerini açmaya geldim... beni dinleyin dostlar
Doctorwhoo
İleriye bakarken hep geçmişin izinde kaldığı göreceksin.
acıların seni güçlendirirken bi yandan da yokkettiğini anlayacaksın.
dünya bu, hayatlar da berbat, hayal ettiğimiz güzel senaryolara giden o zorlu yol da.
Doctorwhoo
ben mi yok oluyorum yoksa üstümde büyüyen o karanlık bulutlar mı
beni içten içe parçalayan o karamsarlık, umutsuzluk
ve de bitmiş tükenmişlik.
artık o karanlık bulutlar gökyüzünden silinip içimde var olmaya başlıyor.
Doctorwhoo
hepsi grubu yeniden bir araya geliyormuş, ben de hayatımızda ne eksik diyordum, teşekkürler.
Doctorwhoo
atakente inmişsin, kulaklık takıp en sevdiğin şarkıyı dinliyorsun, bir yandan da sahili izliyorsun. hayvan gibi güzel hayal...
Doctorwhoo
her gün yine dünün aynısı, tek yaptığım şey dizi film izleyip kitap okumak, uyumak kalkmak.