abeysinin
selamun aleyküm omü dedikodu ahalisi, bu da yeni sitede ilk paylaşımım olsun. 8.8.17 de çekmiştim :)
abeysinin
şu an kendine kızan bi abeysininden herkese merhaba. ya sen abeysininsin neden her zamanki gibi gülüp kendinle dalga geçmek yerine saçma bir tepki veriyosun ki. galiba bu sefer bi şeyler ters gitti, kendim olmadım. ne zaman kendim olmayı bıraksam en çok ben üzülüyorum. bu yüzden bi daha olmaması dileğiyle buradan @pikapikacu ya sesleniyorum kırdıysam ve ya kızdırdıysam af oluna. :) çıldıvıyovum şu andaa ;)
abeysinin
sen 2 bin 600 kilometre uç, dört yıldır takip cihazını taşı gel, türkiye'den geçerken mersin'de kaçak avcılar tarafından vurul. hayır leylek bu, eti yenmez ya da bi zarar ziyan vermez ekinlere, senin onu vurmanda ki amaç ne. çok değişik..
abeysinin
küçükken en çok kimi seviyosun sorusuna abimi demiştim bi kaç kez. palavere değil gerçekten he :) ve şimdi abimsiz ilk bayramımız , değişik duygular içindeyim . öğrenciyken ne güzeldi bayramlarda, tatillerde hep yanımızdaydı. neyse ki bundan da kazançlı çıkıyorum . her ne kadar yarın elini öpemeyecek olsam da harçlığıma çok büyük bi zam geldi ve hesabıma yatırmış bile :d boşuna abeysinin demiyorum :) unutmadan herkese hayırlı bayramlar omü dedikodu ahalisiii.
abeysinin
v for vandetta'yı bilirsiniz, güzel bi maskesi var. bugün biraz eskilere gideyim dedim ve açtım izledim. gerçekten efsane film ve efsane replikler. yıllar sonra bile bıkmadan izleyebilirim. İzlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum :) şimdi sıra van helsing' de. (.......bu maskenin altında bir fikir var ve fikirler kurşun geçirmez . v'den hatırladığım kadarıyla şöyle kenarda dursun :) )
abeysinin
bugün 2 yıldır gözümüz gibi baktığımız tosunlarımız sarıoğlan ve yadigar'ı sattık. sen o kadar bak besle( bazı sebeplerden ötürü ) başkası yapsın kurban. bu sefer baya üzüldüm :( galiba ben beslediğimiz hayvanlara fazla bağlanıyorum. İnşallah bir gün bize de nasip olur kendi beslediğimiz tosunu kurban yapmak.
abeysinin
bugün saat 18:00 sularında u ancuvazda bi elamet geldi vuuu oldum resmen. :) çobanlık kariyerimde ilk defa bu kadar ıslandım. İliklerime kadar ıslanmayı geçtim iliklerim suyla doldu bildiğiniz :) bi ara yağmurla beraber dolu sırtımı tokudu ve rüzgarla uçuyodum nerdeyse :d bugünün kazancı olarak çok güzel şimşek fotoğrafları çektim ve ineklerimiz tertemiz oldu. şu anda evimizdeyim ve karnım tok sırtım pek. çok şükür bugün de sağ sağlimiz.
abeysinin
bugün azulayken bahsettiğim minnak kedi yavrularımız doğalı tam bir ay oldu. tokmak gibi oldular maşallah. bir görseniz çok güzeller ve bi okadar da muzurlar :) haa bide yeni buzağımız oldu ve o ayrı bi güzel :) allahım ben bunları bırakıp ta nasıl gitçem okulaa.
abeysinin
selamlar omü dedikodu ahalisi :) size bi uyurgezerlik vakamı anlatayım.bir gece herkesler uyurken bismillah bismillah diyerek (bismillah diye bi ilahi var onun melodisiyle) yataktan kalkmışım ve pencereden bi süre bakıp tekrar bismillah diyerek yatağıma yatmışım.o sırada uyanık olan @pikapikacu sabah, abeysinin gece ne yaptığını hatırlıyo musun diye sorunca ben şok :)cidden öyle yaparken ne düşündüğümü çok merak ediyorum. İnsan hiç mi bi şey hatırlamaz. hadi evde yapıyodum arada ama yurtta ne oluyo kardeşim. bu uyurgezerlik nasıl bi şey arkadaş :d
abeysinin
bugün bodrumda tahta kılıcımı buldum.zamanında ne çok kılıçcılık oynardık bee,bizim özel oyunlarımızdandı.hiç üşenmeden bizim ekibe tek tek tahtadan kılıç yapardım.bi de maceracılık oyunumuz vardı,bilmediğimiz bahçelere gider ordan orya atlar ırmak boyu gezerdik ne çok eğlenirdik hee.bunlar hep özlemelik günler :)
abeysinin
bugün cartoon networktte kral şakir diye bi çizgi film izledim %100 yerli yapımı,isimler falan necati,osman,canan,burak gibi içimizden :) seslendirmeler ayrı bi komik zaten .bazı yeleri sürekli diziyi andırsada gayet eğlenceli bi çizgifilm güldürdü bayaa.velhasıl kelam denk gelirseniz izlemeizi tavsiye ederim.
abeysinin
selamlar omü dedikodu ahalisi.ben azula artık bu kullanıcı adıyla aranızdayım aklımda kalmıştı dayanamadım yaptım :) seviyorum bu kelimeyi,inşallah sizde seversiniz :) hepimizin musmutlu bereketli bi gün geçirmesi dileğiylee.
abeysinin
abeysinin
@abeysinin
Gülümse, çekip gidicem.
2016 Girişli