aliisnf
pek kıymetli sayfa müdavimleri, tek ders sınavı için şehire gelmiş bulunmaktayım. sınavım salı günü, dua edin de bitsin artık şu okul.
aliisnf
İki dönemden birer ders vardı, şükür ilk dönemi verdim (gibi).. darısı tek ders sınavına.. İtinayla her türlü güzel duaya amin denilir :))
aliisnf
okulu çok seviyormuşum bunu fark ettim dedikoducular :/ tek ders var verip mezun olcam derken bütünlemesinden geçemediğim bi ders yüzünden yarım dönem daha buralardayım.. ne olurdu sanki hoca sınav sonucuma 20 puan daha ekleseydi...
aliisnf
son içimi döküşümde olumlu dua kabul edilir yazmışım sanki dua kabul makamı benmişim gibi.. olumlu dua beklenir diye düzeltme yapıyorum biraz geç de olsa..
aliisnf
bütünlemelerin ikisinden kesin geçtim, üçüncüsü de büyük ihtimal iyi sonuçlanacak (hep dualarınız sayesinde dedikodu ailesi -hocaların iyi niyetini de inkar edemem- okul bitecek gibi gibi) son olarak tek ders sınavım var bi tane, onun için de her türlü olumlu dua kabul edilir (:
aliisnf
bütlerden biri bitti saat 15.00 te diğeri, yarın 13.00 te de sonuncusu var.. ben üç sınav için bu kadar uğraşıyor ve bunalıyorsam allah bizim üniversitede tıp, diş ve veterinerlik okuyan öğrencilere yardım etsin..
aliisnf
fark ettim de ne zamandır paylaşım yapmamışım, azıcık ortalıkta görüneyim bari.. son sınıfım, hocalar kıyak geçer mezun olurum diye düşünürken, bi de baktım ki ilk dönemden bi bu dönemden de üç dersim kalmış.. dua edin de bitsin artık şu çileee
aliisnf
teravih bitince yatmayıp sahura kadar tv başında takılmayı veya kitap okumayı planlayan yalnız ben miyim kii
aliisnf
dün çok üzgündüm dedikodu sayfası sakinleri.. yeni bi sosyal ağ arkadaşlığının kıyısından döndüm, üstelik hiçbi yanlış yapmadan.. en azından ben yanlış yapmadığımı düşünüyorum belki de fark etmeden bi yanlışım olmuştur..
aliisnf
finallerin bitişini bu saate (04.15) kadar film izleyerek kutladım resmen.. büt dönemi başladığında da gecelerim ders çalışmakla geçecek..
aliisnf
okul öncesi okuyan m. gündemimde yine sen varsın, sınavlar bitti evet amaa seninle tekrar karşılaşabilmek için nasıl dua etmeliyim bilmiyorum.. "İnşallah büte gelirsin" desem resmen beddua olur sana.. kaderde varsa karşılaşmak heyecanla beklerim, yok karşılaşmayacaksak da hayatında başarılar ve mutluluklar dilerim :))
aliisnf
bugün 12.30 civarı piazzadan e1'e binip ilkadım kız yurdunun orda inen (samkartını kullandığım) bayan, buralarda mısın acabaaa
aliisnf
İki hafta önce sınavda kpss tarzı sorcam dediği halde sınav günü kararını değiştirdiğini belirten kıymetli (!) hocamız, bölümün erkekleri olarak sizi çooook seviyoruz : @
aliisnf
yüzdüm yüzdüm kuyruğuna geldim öğrenciliğin ama gelin görün ki keşke bitmese havasına girer gibiyim.. yeni bir yaşam tarzı, yeni sorumluluklar, yeni insanlar.. gözümü korkutuyo
aliisnf
dün (27 mayıs cuma) eğitim b blok kantinin arka tarafında önce masana oturduk sonra resmen işgal ettik ya hani sen staj raporu yazarken, okul öncesi okuyan m. bi de soyadını öğrenebilsem ;)