alpheratz ✨
İşte gerçek bir lider. halktan biri, bizden biri. İnşaat izlemek genlerimizde var atam :d
alpheratz ✨
alpheratz ✨
biri beni bu fotoğrafın etkisinden kurtarsın. yastığı ısırıyorum öleceğim.
alpheratz ✨
joffrey cersei ilyn payne aykut aziz josef.
alpheratz ✨
kitaplarda, filmlerde, dizilerde bu elalemin adamı bizim gibi bu gece erken uyuyayım diyim 04.15'te uyanık olmayıp sabah 7-8 sularında pamuk gibi uyanıp besleyici kahvaltısını yapıp koşusunu sporunu yapıp işine gidiyor. üstelik sosyal hayatı da oluyor geliyor kitabını okuyor. gün bunlara 24 saat değil mi lan? biz ne zaman bu evreye geçeceğiz arkadaş?
alpheratz ✨
bunlar hep evlenin, çocuk yapın sizin de hayatınız sıradan olsun oyunları. ağaca çöğdür, onurlu yaşa.
alpheratz ✨
bizim bu ülkenin insanı ne sevinmesini biliyor ne üzülmesini. dünya üzerinde bu kadar denyo insanı bir arada göremezsiniz. ya senin ülkende adam atletizimde dünya şampiyonu olmuş. 200m'de attığı sprinte bakın adamın, öyle bir kültürümüz bile yok. adam yazıyor fenerbahçeli olmasa kral adammış, fenerbahçeli olmasa severdim iyi olurmuş. lan dünya şampiypnun var tebrik bile edemeyecek kadar geri zekalısın. biri demiş devşirme olmasa iyiymiş. mademki devşirme olmasa iyi git koş, niye evde götünü büyütüyorsun arkadaşım? ya dün 15 yaşında çocuk trabzonda öldü. ya bunlar ülkede sağcısı solcusu farketmiyor çocuk ölümü olduğunda birbirleriyle geri zekalılık konusunda kıyasıya yarışa giriyorlar. ya ölen çocuğu karşılaştırmak nedir ya? "çocuk" diyorum. hemen ortalık karışsın diye polise taş atarken değil teröristin yerini söylerken öldü falan filan. bunların insanlığı da kıt. İzmirde iki kadını motorsikletten taciz etmiş birisi. motor polisin önünden geçiyor zaten iki kadın polise diyor ki memur bey tacize uğradık motorun plakasını gördünüz mü yardım edebilir misin? polis böyle giyinirseniz az bile diyip yumruk atıyor kadına. ülkede polise bile güvenemiyorsun duruma bakar mısın? ben niye böyle saçma sapan bir yerde doğdum ya?
alpheratz ✨
bize bir kısmet var İsmet. 2023'te bor çıkaracağız.
alpheratz ✨
hemen şuraya üniversiteye gelince samimi olanlara inanmayın yazayım da millet bana düşsün. düşüyor. düşüyor. düşü..
alpheratz ✨
bu insanlara mesaj atmayınca size de atar yapıyorlar mı? bu ne arkadaş hangi birinize yazalım anasını satayım kime yazmazsan mesaj atmıyorsun falan filan. mesajlaşmaktan nefret ediyorum napayım arkadaş? elimde telefon sıkılıyorum bütün gün, üstelik insanlarla konuşasın gelmiyor. bu kadar enerjik nasıl oluyorsunuz?
alpheratz ✨
anam şen büyüyüp şivaş kangayı oyup gelene geçene höv höv mü yapcan.
alpheratz ✨
bu hayatta bir şey öğrendiysem eğlenmeyi bilmeyen insan tipi; gittiği her yerin fotoğrafını atan, tatile gittiyse kumsal çeken susmak bilmeyen, bara gittiyse bizim bir tanker içtiğimiz biradan bir tane koyup fotoğraf atıp, kendini etiket eden insanlardır. engelli olimpiyatlarına gidip " hazırlıklar sürüyor 💪🏼" da yapmadık tüh. 3 gündür bunları yapmayan abilerle takılıyoruz gayet de coştuk. gece 3.30'da sahilde diz çökecek kadar da güldük. İnsanlara bir şey kanıtlama amacı gütmüyoruz çünkü. paraları olsa dahi eğlenemiyorlar. en fazla sağdan soldan bir kız bulurlar. tatile gidenleri görüp filan üzülmeyin gençler onlar instagramda takılıyor. mutlu ve huzurlu olmanız biraz içsel bir şey.
alpheratz ✨
başardı. sonunda mesaj atmayı başardı. viiiiiiiii aaaar dı çeeeempyınss.
alpheratz ✨
regli filanım galiba bu ağrının başka açıklaması yok. arkadaşlar dalağım yok.
alpheratz ✨
yaklaşık 20 gündür siteden uzak, ara ara köy ara ara ev, internet ortamında kitabımla yaşayıp, huzur içinde devam ediyordum. twitter'dan profili gizli bir kız takip etmiş, bende ona takip isteği yolladım. takibimi reddetmiş ama hala beni takip ediyor. güzellik ve sakatlık doğru orantılı bir kez daha anladım. bunu bir yere yazmam gerekiyordu rahatladım şahsen. ben bağıma bahçeme gidiyorum gg.
alpheratz ✨
arkadaşlar sitede bayburtlu bir feminist var.
alpheratz ✨
millet ölüümmm gibi evleniyor daha dün aynı blokta birileri düğündü müğündü şimdi karşı taraf. kusacağım artık şu iğrenç kulak tırmalayan düğün müziklerinden. öylece evlenin çocuğu doğur sonra sal sokağa eğitmeden. hadi oyna oğlum. adamların hayat beklentisi idealleri bu kadar.
alpheratz ✨
İnstagram ve twitterdaki baddiies sayfalarını gördükten sonra türk kızları şöyle diyeni vururum ahajskska fotolara bakınca bile fakir olduğunuzu anlıyorsunuz, çoğu da bizim ülkede değil ama sevindin niyeyse. aylık geliri 5000 altında olan hesaplara bakmasın