amasyaliii
omü ye başlarken diyordum ki : allahım evleneceğim kızı karşıma çıkar ve bir ömür boyu mutlu olmamızı nasip eyle. fakat o prensesi rabbim 3 yıldır karşıma çıkarmadı inşallah son senemde evleneceğim kızı karşıma çıkarır. artık gelsin gönlümün sultanı,çocuklarımızın anası,canımın candaşı, gökyüzümün parlayan yıldızı, yuvamızın dişi kuşu olacak olacak güzel insan. bizde mutlu olalım... :(((
amasyaliii
üniversitesi öğrencisi olacak kadar egitim almış fakat trafik kurallarına uymayacak kadar eğitimsiz insanlar. sizin yaptığınız davranış yüzünden bugün hayatım hapishanelerde gecebilirdi rabbime şükürler olsun ki zamanında sizi farkedip frene basma fırsatım oldu. arkadaşlar lütfen yürürken, karşıdan karşıya geçerken, araç kullanırken trafik kurallarına uyalım hem kendiniz için hemde yapılan hata yüzünden karşı taraftaki insanın hayatını karartmamak için.
amasyaliii
3. sınıfı da bitirdik olduk son sınıf daha dün gibi hatırlıyorum arkadaşlarla okula başladığımızda konuşuyorduk şu okul bitsede işe baslasak evlensek filan diye. şimdi ne diyoruz ne zaman geçti olum 3 yıl seneye kpss var ne halt edicez diyoruz. anlicaniz kara kara düşünmeye başladık tabi bu kpss den filan korktugumuzdan degil kurduğumuz o güzel dostluğun 4. yılın sonunda bizi farklı diyarlara atmasından yediği içtiği ayrı gitmeyen bizlerin o ekibin bi anda dagilmasindan korktugumuzdan. bunu neden yazdım bilmiyorum da diyeceğim şu ki öyle arkadaşlıklar kurun ki cebiniz dolu oldugunda çıkarı olduğunda yanınızda olmasın yere düştüğünüzde bi tekmede o atmasın yere düştüğünüzde elinizden tutan her zaman yanınızda olan arkadaşlarınız olsun. hepinizi çok seviyorum 3 yıldır yan yana olduğum can kardeşlerim allah huzurumuzu ilelebet sürdürsün...
not: imla hatalarım olmuş kusura bakmayın...
amasyaliii
şu kağıtları okumayıp kafasına göre puan veren hocalar inşallah hedeflediginiz yerlere ulaşmak için girdiğiniz sınav mülakat gibi elemelerde bizi düşürdüğünüz duruma sizlerde düşersiniz.
amasyaliii
sitenin yapımında emeği geçen herkese teşekkürler. gerçekten çok güzel olmuş. omü dedikodu ailesine hayırlı uğurlu olsun.