arananadam
arkadaşlar siz buraya o destan gibi yazıları yazarken üşenmiyor musunuz çok merak ediyorum
arananadam
zamanında ben ilkokuldayken paçası bana kısa gelen bi pantolon giymiştim gülmeyen kalmamıştı. şimdi bakıyorum da kısa paça moda olmuş. nereden nereyeeeee.
arananadam
r11'de burnumun dibine kadar girip beni sıkıştırıyorsun,sanki ben suçluymuşum gibi yüzüme bakıyorsun,üstüne bir de inerken topuklu ayakkabınla ayağıma basıyorsun.hayır yani hedef ben miyim tayfun?
arananadam
bazen dersin 15.45te biter ama sen 16.45te fakülteden ayrılırsın çünkü sevgilin vardır sohbet edersiniz,eğlenirsiniz.şaka şaka r11 beklersin.
arananadam
ben artık her sınıfa girdiğimde put gibi oturan,samimi olmayan soğuk insanları görmekten çok sıkıldım.daha 1. sınıfım ve şimdiden sıkılmaya başladım.
arananadam
trafik türkiyede sağdan ilerler. arkadaşlar rica ediyorum merdivenlerden yukarı çıkarken ve inerken merdivenin sağ tarafını kullanın. teşekkürler.
arananadam
yaklaşık 10 15 dakika önce münevver ayaşlıda inen deri ceketli kot pantolonlu kız sana sesleniyorum. aldın beni benden şimdi haber yok o gemilerden
arananadam
evet arkadaşlar dün üniversitede tespit ettiğim mantık hatasını anlatıyorum(daha önce tespit edilmiş olabilir).merkez kütüphanenin girişinde hafta içi 7/24 açıktır diyor.hafta içi 7/24 açık olması,hafta içi 5 gün olduğu için imkansızdır.saygılar...
arananadam
hastane durağında r11'i kaçırdığı için üzülüp "of yaa!" diyen çizmeli bayan boşuna üzülme.İçeride iğne atsan yere düşmez
arananadam
ne zamandır bir yerlerden başlamam gerekiyor ama bir türlü başlayamıyorum arkadaşlar selamın aleykkkküm
arananadam
evet arkadaşlar yine durduk yere moralim bozuldu.moralim bozuk ama neye bozuk olduğunu bilmiyorum.bunun çaresini bilen var mı?
arananadam
birisinden hoşlanıyorum onu beğeniyorum ona değer veriyorum ama sonra yine hayal kırıklığı yine hüsran.bizim yüzümüz ne zaman gülecek,biz ne zaman mutlu olucaz arkadaşlar?
arananadam
gün gelecek ben de burada beğendiğim bir kızı anlatıcam o gün gelecek inanıyorum
arananadam
ben artık "yıldız tilbe misali hastayım sana" diyebileceğim,güzel sözler söyleyebileceğim birisini istiyorum.kısmetimdeki bayan neredesin?