azeriboy
bugün dolmuşta bir rus kız müsait bir yerde inebilirmiyim dedi yabancı sonuçta bir kelimesinden belli oluyordu önümde oturan iki tesettürlü bacımız başladı gülmeye. kız senin dilini öğrenmeye çalışıyor düzgün yanlış konuşmaya çalışıyor bunda gülünecek ne var anlamadım bu olaya sinirlendim açıkcası. otursan konuşmaya allah bismillah islam ümmet ahlak sayar durur zahiren tesettüre büründüğünüz kadar dahilen de bürüne bilseniz harika olur. yabancı filozoff:..
azeriboy
hep zor zamanında hatırlarsın kurtarıcını hasta olduğunda borçlandığında çıkılmaz yollara girdiğinde dertler seni boğduğunda anneni babanı abini ablanı sevdiklerini ve başta allahı nokta
azeriboy
bazen arkadaşlar arasında "görevlideyim yahut görevli bekliyorum" diyenler çıkıyor onlara sarılıp ağlamak istiyorum.
azeriboy
sözüm meclisden dışarı hep vakit geçirmenin peşindeyiz arkadaşlar biz ne zaman vakti yaşayan olacağız geçiren değil?! vakitleri değerli kılmak bizim elimizdeyken neden vakit geçirme eğiliminde bulunuyoruz selametle iyi vakitler.
azeriboy
ben mecnun değilim ki düşeyim çöllere gören de desin ki sahibi yoktur.
azeriboy
yıldızlar şahidim olun,kumsal,dalga sesleri,gökyüzü ve rüzgar sizlerde şahid olun ve sen ey gece sende şahidim ol sensiz geçirdiğim tüm geceler şahidim olsun elif ömrüm bu okulda bitti.vizeler ne yamanmış türküsü dedikodu müdavimlerine gelsin.
azeriboy
sevmek bu kadar zor olmamalı yada ben sevemiyorum dedi şair bu arada en sevdiğim mevsim geliyor kış buz soğuk bunlar positive kelimeler .
azeriboy
üniversiteye yeni başlayan arkadaşlar ilk önce hoş geldiniz.
1.cool olmaya çalışmayın belki karşı cinsin dikkatini çekersiniz ama derslerde zorlanırsınız ki üniversitede derslerin sevgiliden önemli olduğunu zamanla anlayacaksınız.
2.arkadaşlarınla muhabbetin kaynaşmanın dozunu kaçırırsan dışlanırsın yavaş yavaş.
3.nota muhtaç olmamak için düzenli not tut tutamadığın notlar için kesinlikle bir veya iki çok yakın arkadaşın olsun.
4.senden not istedilermi verme!sen istedinmi onlarda vermeyecek.
5.tuttuğun notları eve döner dönmez tekrar etmeye çalış bir sonraki haftaya bırakma başarısızlığın ana nedenlerinden biri bu.
6.birisi senden çalışıp çalışmadığını sorduğunda hiç bakamadığını söyle ama gece gündüz çalışmana bak.
7.hocalara çok yavşama çok da uzak durma dengeyi koru.faydasını görürsün.
8.haftada bir gün kesinlikle kendine zaman ayır yoksa bunalırsın sıkılırsın başarısızlığın ikinci en büyük nedeni bu
şimdiden başarılar diliyorum.allah yolunuzu bahtınızı açık etsin.vesselam.
azeriboy
sorumluluk duygusu insanı içten içe bitirir.
azeriboy
sizler yine gittiniz sevdiklerinizi gördünüz geldiniz ya biz tüm yaz boyu burdaydık. winter is coming
azeriboy
hayatda mühendislik yazdığım kadar hiçbirşeye pişman olmadım.
azeriboy
azeriboy
şimdi otur aegon targaryeni bekle.hayvan gibi şiii yapıyosunuz yaa
azeriboy
umudumuz var.! bu sıcaklarda girdiğimiz derslerden boynu bükük ayrılmayalım inşallah.diyorum ve sıradaki şarkıyı kendime armağan ediyorum.
azeriboy
arkadaşım bana bir kızdan hoşlandığını söyledi ki o kız benimde tanıdığım birisi idi gittim kıza "arkadaşım senden hoşlanıyor" dedim şimdi nişanlılar geriye baktığımda "acaba??" demediğim tek olay bu herhalde.sizde sevgilerinizi yarınlara bırakmayın.
azeriboy
bazen böyle isyan edesi var insanın ama kader deyip geçiyor ve buda tevekkül oluyor.
azeriboy
hadi hadi doğulsun çocuk doğuldu çabuk hadi okula gitsin gitti hadi acele üniversite kazansın kazandı hızlı bi şekilde bitirsin bitirdi evlensin çabuk yaşı geçti evlendi elinizi çabuk tutun çocuk yapın oldu onlar okula gitsin üniversite kazansın bitirsin iş bulsun evlensin senin yaşın oldu 60 sahi biz hayatın neresindesiyiz günümüzün değerini bilmeden yaşadığımız anın hızlı bir şekilde geleceği istemek akıl işi değil.
azeriboy
kalbim dedimmi sana sevmez.beni sevmez.o bizi sevmez.bilmem neden sevmez.o bunu hissetmez.ne çektiğimi bilmez.demiş nigar muharrem.geceniz hayrola.
azeriboy
mübarek hemcinslerim! şunu anlayın artık bir kıza çok fazla değer verirseniz kaybedersiniz çok az değer verirseniz de kaybedersiniz ortasını bulsanız da kaybedersiniz haticeyi bırakıp neticeye gelecek olursak sadece ve sadece bir kız size karşı bişey hissediyorsa onu kaybetmezsiniz.onun için ay efendim bu gün bunu dedim küstümü bu gün şunu dedim acaba ne düşündü boşver takılma öyle şeylere kız da 60 70 sene yaşıyor sende hayatını yaşa ey hemcinsim.
azeriboy
bir kızın sizi terk etmesini istemiyor iseniz kızın kredi kartından harcama yapın.