azula
vee 2 yıl aradan sonra tekrar yavru kedilerimiz oldu.3 tane nur topu gibi erkek yavrular.seslerini bile özlemişim hee .anneleri için her gün hiç üşenmeden ırmaktan balık tutuyorum :) tekir'le dişsiz paylarına düşenden pek memnun olmasa da yapçak bi şey yok.İnşallah kazasız belasız büyütebiliriz bu minnakları.
azula
selamun aleyküm omü dedikodu ahalisi :) nasılsınız bu sımsıcak yaz günlerinde :)
azula
çevremdekilerin bana deli yada manyak demesine alıştım artık :) (bu aralar pek diyen yok oruçtan olsa gerek ) hoşumada gitmiyo değil. napıyım seviyorum böyle olmayı.hem herkesin içinde biraz delilik vardır bence , yoksa bile kim biraz deli olmayı istemez ki :)
azula
ramazan ayı da geldiğine göre sıra geldii yarım kalan çobanlık kariyerimi devam ettirmeye.başıma bi şapka elime güzelinden bi çomakla görevime hazırım.bekleyin beni çayır çimen :d
azula
buraya yazılan bazı yazıları görünce allah allah diyorum bazen.herkeste bi mutsuzluk almış başını gidiyo.yapmayın böyle mübarekler :) İnşallah hepiniz sizi mutsuz eden dertlerinizden kurtulup musmutlu olursunuz :) kendinizi daha fazla üzmeyin emi :) hayat kısa değerini bilmek lazım ;)
azula
bugün dişsiz'i öyle bi sinir ettim ki, kedi resmen bana küfür etti :d hele o bakışlar sen nerden geldin yine manyak der gibiydi.çareyi kaçmakta buldu yavrucak,sinirini ağaçlardan çıkarıyo :)
azula
her ne kadar bu yıl kötü bi sezon geçirmiş olsakta ziraat türkiye kupasını yine (17.kez) biz aldık.teşekkürler galatasaray,canım takımım :d
azula
abimler eğitim için dağa çıkacaklarmış üç beş gün. abi neler yapacaksınız dağda diyorum, ayılarla dövüşçez diyo. allahım bu çocuk alem ya. :)
azula
şu eyvallah ne güzel kelime .sizce de öyle değil mi? :) hele bide eyvallah gardaaş yok mu beni benden alıyo,öyle demeyide çok seviyorum.
azula
eve gittiğim zaman kedilerimin beni yolda karşılamalarına bayılıyorum.ya siz kedisiniz benim geldiğimi nerden biliyosunuz :)bi işe yarasalar yapmazlar tabi o ayrı mesele :)sabah sabah bu aklıma nerden geldi hiç bilmiyorum.bu arada herkese günaydıın :)
azula
sorsan okey yurtta yasakmış.günlerdir yurtta okey oynuyoruz abi gören de demiyo ki bu okeyin burda ne işi var :d