bayx
geçende sitenin mobilde çok kastığını, app ve mobil sitenin bir an önce geliştirilmesi gerektiğini söylemiştim. o zaman s3 mini vardı elimde ve şu an elimde farklı bir telefon var, durum gayet iyi. geçende yazdığım yazıda haksız olduğumu düşünüyor ve site yöneticisinin özür dileklerimi kabul etmesini rica ediyorum.
bayx
orada burada gördüğünüz ve yanına gitmeye cesaret edemediğiniz kişilere lütfen burada bana ulaşır mısın diye istekte bulunmayın. orada yanına gitmediğiniz kişi muhtemelen sizi farketmedi bile ve siz onu arıyorsunuz diye de gözü kapalı size koşmayacak. yahu daha yanına gitmeye cesaret edememişsiniz burada bana ulaş diyorsunuz. neden bu kadar acizsiniz? hele hele de hiç tanımadığı birinin yanına gitmeyenler var ya hayatın boyunca daha kaç kere göreceksin onu git konuş saçmala ama bi hareket et, birşeyler yap, ucunda ölüm yok. bunları gördükçe kafalarını duvara sürtesim geliyor, belki de hayatlarını tamamen değiştirecek bir hareketi ne kadar saçma bir bahane yüzünden yapmıyorlar!!
bayx
yarın özel bir dişçiye, komple bakımın ilk seansına gideceğim. pek bakmadığım dişlerimi düzgün, bembeyaz ve eksiksiz yaptıracağım. henüz doktor ile kayda değer bir şey konuşmadık. bu tedavi ne kadara patlar ve ne kadar sürer? önceden tecrübe etmiş olan arkadaşlar bekleniyorsunuz.
bayx
site mobilde baya kasıyor. kabul ediyorum telefonum öyle ahım şahım bir şey sayılmaz fakat omü dedikodu uygulamasının geliştirilmesi veya sitenin mobil uyumlu olması gerekiyor. adminden ricamız bu yönde :)
bayx
vizelerden düşük almaktan, finalleri ve dersleri geçememekten mi korkuyorsunuz. siz de benim yaptığımı yapın. bırakın üniversiteyi zaten yarınızdan çoğu atanamayacak bile. kendinizi sevdiğiniz şeyde geliştirin. sizden isteneni değil, kendi istediğinizi yapın. bırakın ne derlerse desinler, kim karşı çıkarsa çıksın, senin hayatın için alınan en son karar her zaman senin kararındır, isteyerek veya istemeyerek te olsa her zaman son sözü sen söylersin. İlla okuyacağım diyorsan da diploma, mevki, makam, isim için okuma, o bölümü istediğin için o mesleği yapmak istiyorsan oku.
hayat başkasının değil senin hayatın. kendi hayatın için gerekirse verdiğin kararın meyvesini yiyene kadar muhabbetini kes. 20 yıl son