beyaban
çok özledim seni , unutmadım hiçbir zaman, sınıfta bile başımı kaldırınca görürdüm hep , bir etkinlik için toplandığımızda herkesin gözü ilk senin üstünde olurdu ama ben bir başka bakardım sana , her adımını takip ettim , her yapacağım işte her gittiğim ortamda önce imânımın müsaadesine baktım sonra o olsa ne yapardı diye düşündüm ,
rahat uyu ata'm , ne imânımızdan ne davamızdan döndük , bu karanlıklardan aydınlık şafaklara çıkacağız elbet ata'm İzindeyiz..

beyaban bu gece de buradaydı. tüm dedikodu ailesine iyi geceler, tabi mümkünse..
beyaban
referandumun bulaşmadığı tek yer olarak burayı sevmekte çok haklıyım her yerde neden evet neden hayır yazıları görmekten bıktım. bu arada denizevlerinde nerdeyse her gece çay içmeye giden biri olarak canı sıkılan dert anlatmak isteyen kişiler olursa illaki bir gece bulurlar dert anlatırlar haberleri olsun :) beyaban bu gece de burda, iyi geceleriniz olsun dedikodu ailesi, tabi mümkünse..
beyaban
biraz önce bir şarkıya denk geldim radyoda, çok eski bir şarkı. şarkıyı dinledikçe dedikoya bu nickle attığım ilk paylaşımdaki mesaj aklımda dönüp durdu. hala aynı şeyleri hissettirebilen , hatta kül olduğum günlerin kokusunu dahi duymamı sağlayan bir şarkı olması ne kadar güzel bir duyguymuş. o mesaj ve o şarkı muhtemelen hayatımın dönüm noktasıydı , beyabanı beyaban yapan o dönüm noktasıydı. ya siz, hala o en özel şarkınıza radyoda denk gelmediniz mi? beyaban bu gece de burda , tüm dedikoduculara iyi geceler diler , dilerken de bir sigara daha yakar ...
beyaban
beyaban yine burda , neredeyse ilk defa hala güneş yukardayken paylaşım yapıyorum .. ve neredeyse ilk defa bir kız tarif edeceğim iyi dinleyin :) bugun saat 11:45-11:50 civarı fen edebiyat ring durağından r11e biniyordum , adımımı attığım gibi üstüme mavi ışıklar düştü gözlerinden , kamuflaja benzer bir eşarpın arasından .. arkadaşım yanımda olmasa inince konuşcaktım ama nasip olmadı :( hala nasip olabilir neden olmasın dersen ses ver de tektaşını ayarlayayım :d beyaban tüm dedikodu ailesine iyi günler diler , tabi mümkünse..
beyaban
saat 05:28 , beyaban yine burada , kadim kitaplardan öğrendiğim kadarıyla kimsenin hakkı kimsede kalmazmış, binlerce insan arasından beni bulacak ve sonra klişe bir tabirle beni mendil gibi kullanıp atacak kızı arıyor hala düşüncelerim .. bir sonraki durak üniversite sesini duyar gibiyim oysaki bugün daha pazar .. ve belki de aslında olmak istediğim kişi hep olduğum kişidir , ama insanlar farklı olan olmak ister ben de istiyordum biraz öncesine kadar ama ne kadar farklı olursan ol kendine göre hep aynı kalacaksın bu da farklılığın aynı kalmak olduğunu değiştirmez , beyabandan tüm dedikodu ailesine iyi geceler , tabi mümkünse..
beyaban
bir süredir yokum kafamı laboratuvardan çıkardığım gibi yazmak istedim , nasılsınız omudedikodu ailesi , ben iyiyim :) bu hafta içinde bazı olayları daha net görmeye başladım . hilelerle insanları kandıran insancıkları , havaların yavaş yavaş ısınmasıyla kendinden geçip öğrenme amacını yitirmiş yalancı aşk böceklerini , kendini diğer insanlardan üstün zannetmek için paraya başvurmuş kredi kartı mağduru tikileri , aşkın arkadan bakılınca görüldüğünü düşünen abaza kabilelileri (kız ve erkek) , ve başarıyı yalakalıkta arayan akıl fakiri şeytanlık zengini insanları .. peki farketmemiş miydim şimdiye kadar , tabiki farkındaydım ama bu sene o önceki 3 yılımdan çok daha net, galiba insan sarrafı olmaya başlamışım . İyi geceler omudedikodu ailesi , tabi mümkünse ..
beyaban
geçen yıl tek kaldığım zamanları özler oldum. artık evde 3 kişiyiz ve bn yalnızlığa o kadar alışmışım ki bunalmaya başladım. evde odadan çıkmaz oldum , ya da bugün ki gibi hva soğuk dahi olsa dışarda dolaşır oldum. geçen yıl yenimahallede bana teşekkür eden kızı da hala unutmadım, hava çok soğuk olunca hep aklıma gelir o gün de soğuktu :) tüm dedikodu ailesine selamlar , iyi geceleriniz olsun , tabi mümkünse..
beyaban
4.sınıfta mezun olamamak , rüyada sürekli düşüp hiç yere çarpmamak gibi bir duygu. hele ki hala 3.sınıftan devam zorunluluğunuz var ise bu rüyanın hiç bitmeyecek gibi geldiğini de bilmenizi isterim. dedikoduya devam arkadaşlar , yoksa zaman geçmiyor . (bu arada beni bulmaya çalışan olursa hafta içi hergün mühendislik kafeteryadayım :) ) İyi geceleriniz olsun , tabi mümkünse..
beyaban
çok uzun süredir yoktum , hatırlayan hatırlamayan herkese selam olsun , seneye 4. sınıflar arasında beni arayacak herkese de şimdiden söyleyeyim yaşam merkezi civarında gördüğünüz mutsuzlardan herhangi biri olabilirim , herkesin iyi geceleri olsun , tabi mümkünse..
beyaban
herkes birilerini görüyor ya aşık oluyor ya teşekkür ediyor ya bakıştık yazıyor ama bir kişi de çıkıp beni yazmıyor 3 yıldır şu dedikoduda , sitenin linkinde omü ibaresi olmasa yanlış yere giriyorum sanıcam :d bütler bitene kadar biri beni yazmazsa boyumu kilomu tipimi geliri evimi tarif etcem kendimi ifşa edip taliplerimi beklicem yoksa başkasının yazacağı yok :d iyi geceler dedikoducular , beyaban bu gece de buralarda :)
beyaban
bana kopya muamelesi yapıp sayıları değiştirip tekrar sınava sokan ve tekrar soruları yapmama rağmen 80 vermeyip 40 veren ve 2 senedir yapmama rağmen beni geçirmeyen üniversiteme hocama(!) , bir önceki yılın sorularının fotoğrafını götürüp sınavda bunlar çıkar mı diyen dönem arkadaşıma(!), parti yapması dışında mesaj atmayan organizatör öğrenciye(!), çalışma saatlerinde odalarıda aşk yaşayan asistanlarımıza(!) , daha yükseklisans yaparken bir zamanlar öğrenci olduğunu unutmuş yüksek mühendis adaylarımıza(!) , ve anonim olduğu için üniversitede samimiyetine inandığım tek yere , omüdedikoduya , beyabandan selamlar olsun .. İyi geceleriniz olsun , tabi mümkünse..
beyaban
havalar tam düzeliyor derken yine yağmurda ıslandım.. gerçi düzelse bile ben tek başıma yine evdeyim yine yalnızım , sagopa dinleyerek uyuyup sagopa dinleyerek uyanıyorum , yani hala eski beyaban olarak devam .. bu arada 1+1 kiralık ev görürseniz adresi yorum atın da gidip bakayım evi değiştirmeyi düşünüyorum.gece boyu buralardayım sohbet etmek isteyen olursa, İyi geceleriniz olsun şimdiden dedikoducular ,tabi mümkünse..
beyaban
hiçbirinizi daha önce görmesem de tanımasam da gün içinde gördüğüm çoğu insandan daha değerlisiniz benim için , bu da benim itirafım ..beyaban bu gecede burada yoklamaya + atarsınız, İyi geceleriniz olsun dedikoducular , tabi mümkünse..
beyaban
bugün atakent sahilde yürürken (yine yalnız tabi ki) fena halde başım döndü düşecek gibi oldum biraz sonra kendime geldim devam ettim özsüt'ü geçince tekrar oldu dengem bozuldu yalpaladım oturaklara yakındım oturdum , o sırada önümden geçip yalpaladığımı görüp bana kahkahalarla gülen 5 adet içi dışı kadar güzel olmayan üniversite öğrencisi kıza buradan sesleniyorum ' bazı şeyler göründüğü gibi değildir, siz belki beni akşam 5te içmeye başlamış bir sarhoş sanıp güldünüz ama ciddi bir sorunum olabileceğini düşünüp yardım edecek yada yardım teklif edecek kadar insan değilmişsiniz ' beyaban bugün mutsuz geldi ama buradayım yine , İyi geceler dedikoducular tabi mümkünse..
beyaban
aşkın gücü:leon diye bir fransız filmi vardı , orda ki küçük kız mathilda diyordu ki : 'uyku umrumda değil leon, ben aşk istiyorum ya da ölüm..' bende bugün aynı durumdayım o küçük kızla , ben aşk istiyorum ya da ölüm .. (gerçi bendeki şansla ölüm çıkar bana onu istemiyorum bigün olacak zaten :) ) -beyaban +burdaaa , iyi geceleriniz olsun dedikoducular , tabi mümkünse..
beyaban
bugün saat 21:15 gibi arkadaşımdan not almak için karadeniz yurduna gittim r11 ile, koyu yeşil montlu bir kız vardı gözünün etrafına siyah çizgi şeklinde bir makyaj yapmıştı, bir önceki durakta indi muhtemelen kız yurduna gitti, bana 'sen de in kahve içmemiz gereken bir konu var!' der gibi baktı, işte o bakışı unutursam kahrolayım :) İki gündür kızların bana bir şey söyler gibi baktıklarını farkediyorum böyle giderse birinize aşık olmam yakındır :) beyaban bu gece de burada yoklamaya + koyarsınız , İyi geceleriniz olsun dedikoducular tabi mümkünse..
beyaban
bugün yeni mahalle tramvay durağında indiğimde önümde bir kız yürüyordu,rahatsız olur belki diye biraz hızlı adımlarla önüne geçtim, ben nereye döndüysem o da oraya döndü arkamdan, birkaç adım gerimde idi , tam sigaramı çıkarırken düşürdüm daha ben eğilmeden sigaramı aldı bana verdi güldü teşekkür etti ben teşekkür ederim dedim gitti, ya teşekkür etmesinin saçma olduğunu düşünüp utanıp gitti ya da ben bilmeden iyi bir şey yaptım da teşekkür etti bilmiyorum :)) ama bildiğim şey onu bir daha hiç görmesem bile gülüşünü asla unutmam :) geçen gecelerde olduğu gibi yine geldim saatimde , İyi geceler dedikoducular, tabi mümkünse ..
beyaban
gündüzleri birşeyleri düşünmemek için uyuyorum , ve uyumak için bir an bile düşünmüyorum.. geceleri düşünmekten uyuyamıyorum , ve uyuyamadığım zamanlar hep düşünürüm birşeyleri.. beyaban burda her gece olduğu gibi.. İyi geceleriniz olsun dedikoducular , tabi mümkünse..
beyaban
bugün uzun zaman sonra fakülteye çıktım. ve evet tahmin edebileceğiniz gibi dönem arkadaşlarımla aynı dersleri almıyorum alttan dersler çoğunlukla. sanki kopmuşum gibi tamamen okuldan. artık içimde bir gram ne okuma isteği kaldı ne de fakülteye çıkmak içimden geliyor artık. acilen birine aşık olmam gerek yoksa bir daha çıkmayacağım fakülteye :/ ben geldim dedikodu , herkesin iyi geceleri olsun mümkünse..
beyaban
'göçler gider yaylaya yollar seni arayi senelerde sarmadi gönlumdeki yarayi' demiş apolas lermi.. o bunları söylerken rakı haram mıdır yine ? bugün bitirdim artık aklımda da 3 yıl sonra.. yeni taliplerime yelken açacağım .. apolas lermi - yağmur hepinize hediyem olsun ben geldim dedikoducular iyi geceleriniz olsun mümkünse..