brownistprenss
evet ankara çocukluğumun geçtiği şehir. doğup büyüdüğüm şehir. herkesin gri diye bildiği ama artık kırmızı renkli asfaltlari ve kaldırım taşlarıyla hiç güzel değil. bizde sizde ankarayı gri olarak bilirdik. bizi bilenler memleketimin ayazı ile bilirdi. sokaklarımızın denize değil ama kızılay a çıktığını bilir. yok yok herkes denizi olmayan gri şehir dedikleri ankarayı özledi. buda böyle bilinsin.
brownistprenss
sayfaya bakıyorum da herkesin bir derdi var ama kimse kimseye ne derdin var demiyor. bu toplumun yozlaşmasından insanların birbirlerine karşı yaptığı güven kırıcı olaylardan galiba. hatta galiba değil kesinlikle. bilmiyorum konudan konuya geçiyor gibi olacağım belki ama benimde bir derdim var. şimdi kim soracak ? senin ne derdin var ? kimse. hiç kimse.
brownistprenss
arkadaşlar ya omü dedikodu olarak yaz bitmeden bi yerde toplansak mı diyorum . ama kimse nick'ini söylemeyecek. ismi ne ise onu söyleyecek orada olmaz mı ?
brownistprenss
aşk acısı da ne imiş ?? sen hiç r11 e bindin mi ?.. r11 den sonra tekrar görüşelim cınım
brownistprenss
ya birsey soylemek istiyorum yeni mahalledeki yurtkur'un giriş kapisinda h blok yazan ve o binanın 5 kat 16 numaralı odasında iceri girer girmez ortadaki yatakta kalan uzun siyah sacli arkadaş burdaysa bi el kaldırıp ben burdayim diye yorum atsa hani hic fena olmaz yani ?? :)
brownistprenss
insanlari anlamak çok zor her biri bir dert kimisi egoist kimisi ezilmiş ya sen herseyden once insansın insan olmayı öğren ilk önce