bulutsalvaka
😱😱😱bayadır girmemişsem demekki. buraların hali neee😂 iyi olmuş hoş olmuş ama bir şeyi merak ettim. artık gizlilik yok mu?
bulutsalvaka
bazen sevilmediğimin farkına varıyorum. sevilmiyorum. büyük bi eksiklik değil gibi sanki ama eksik işte. durup diyorum nerde hata yapıyorum acaba yada neden ama yok bi cevabı :( böyle bişey. neyse içimi dökmek istedim oda olmadı iyi geceler :(
bulutsalvaka
İlk vize😑 calışmadıgım için çok mutluyum😄 malatyalının değişik halleri diyip geçtim olayı. gerçi vize final umrumda değil😝 umursamazlık erken yüklendi bana galiba. neyse ne diyecektim hah münevver ayaslıda odamıza fare girdi nefret ediyorum artık burdan😑
bulutsalvaka
oturmuş olmayan dertlerimin hüznünü yaşıyorum. eğitimde, yurtta, samsunda kim bilir neler yasayacagım. hüzünler, üzüntüler, gözyaşları. mutluluklar da olacak elbet ama şimdi hüzün gecesi. ne hüzünlü bi yağmur.
bulutsalvaka
çok sevgili anacım :d baktım valiz hazırlıyor. benim valizleri :)) dokundurmadı bile bide kızdı karıştırıyorum diye. sonra durdum dedim ki ağlamıyon ağlasana niye ağlamıyon :') ağlamıyor önceden ağlıyodu ama bilemiyorum. çok gitmek istiyorum diye biraz buruk galiba. gözümde bir valizi doldurmaz dediğim eşyalar üç valize zor sığdı :d pazar günü samsundayım hadi hayırlısı.
bulutsalvaka
pazar günü samsundayım inşallah. biraz bitsede gitsek modundayım çoğunlukla sakinim bazen herkese bagiriyorum. ne hissettiğimi bende bilmiyorum😂 hayırlısı.
bulutsalvaka
ygs-lys sınavlarina hazirlanirken beni yalnız bırakmayan, her yerden çıkan , ingilizce bilen , bana destek olan sevgili karincam şakir kayboldu. üzüntüsünü hala atlatamadım. gören olursa bana haber versin. bakın İngilizce biliyordu diyorum 😂😂
bulutsalvaka
bu yaz sizcede üç ay değilde üç yıl sürmedi mi? yani sıcak hava sevmiyorum bi geçmedi yahu. hadi yaz geçmiyor tamam ama şu 20 günde üç ay sürdü sanki o da geçmiyor. velhasıl kelam sıkıldım :d
bulutsalvaka
napıyosunuz millet :) uyumayanlar bana şarkı önerebilir mi sakin bişeyler pilis :) bütün gün gıcık insanlarla uğraştım durdum. onu beğenmez bunu beğenmez çay yaparsın içmez yapmazsan surat asar. hayır ben bayılıyor muyum sana gelme beğenmiyosan gelme yani -_- neyse neşelenecektim azcık :) alışverişe bayılan biri değilim ama sanırım valiz hazır :) başka hazır olan var mı yada ben mi erken davrandım. birde anne dikiş kutusu nedir ya. dikiş kutusunu napıcam yurtta :)) çok dağınık konuşurum çok konuştum kaçayım bari :d iyi geceler.
bulutsalvaka
dün r11 görüp aaaa r11 diye bagiran ve resmini çeken safoz bendim. sevgilerimle 😂
bulutsalvaka
gizlice kaydımı yapmıştım ya babam öğrenince üzüldü tabi kızıcak gibiydi bende o ön kayıt dedim istersen samsuna yine gidebiliriz felan :)) belge çıkartmış birsürü üçer tane hepsinden gerek yok dedim dinletemedim flkhgjhfk belgeleri alırlarsa artık ben iptal :d neyse dörtte yola çıkıcaz ama uyuyamıyorum ki :)
bulutsalvaka
burası birden sessizleşti sanki :/ noldu hayırdır 😂 bende iki günde alışmışsam demekki 😄
bulutsalvaka
aileden habersiz kaydımı yaptım gizli gizli. hayır sanki göndermiycekler mi? yoo asıl onlar benden çok istiyolar :) bu arada bu site cok güzelmiş belirtmek isterim :)