cilginnhamsi55
ne olacak halim? İclal aydın hislerime tercuman olmus." karlı dağdan kopsan gelsen kor diye sineme basarım seni" . bes senedir bu soruyu soruyorum kendime ne olacak halim? ama cevap yok. İnsanin kendini bilipte muammalara dusmesi ucurumdan atlamak gibi. ne olacagim konusunda bildigim tek bisey var. eksik oldugum, olacağım.
cilginnhamsi55
şimdi sıkı sıkı giyinip sahilde oturup müzik dinlemek sonra dayanamayıp ağlamak vardı. hem yaşanmışlıklara hem yaşanmamışlıklara ağlamak. o'nun için bıkmadan usanmadan ağlamak sonra gözleri aklına geldiğinde gülümsemeye başlamak. sonra delirdiğini düşünmek ama yinede onu düşünebildiğin için sevinmek. psikolojimin bozuk olduğu doğrudur.
cilginnhamsi55
arkadaşlar yazdığınız şeylere bakınca size içten bi dua edesim geldi herkes amin desin :) allah hepinize mutlu bi yaşam, seveceğiniz bi meslek, öğrencilik hayatında dara düşmeyecek ailenize yük olmayacak kadar para, günahsız dertsiz bi yaşam, neşeli , iyi huylu ve cömert arkadaşlar, sevgili özlemi cekmeyeceginiz günler, yalnızken yalnızlığın arkadaşlarınızlaykende kalabalığın zevkini çıkarabileceğiniz bi yaşam nasip etsin. amin. mutlu geceler tatlı rüyalar.. :)
cilginnhamsi55
bi şehre aşık olmak ancak samsunun üstünde güzel durabilirdi. bi şehir ancak bu kadar aşk, bu kadar hüzün, bu kadar mutluluk kokabilirdi. hasrette bi sana yakışır samsunum birde senden uzakta kalanlara..