database
"sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır... ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır...''
database
sen sanırım beni kesiyosun, evet evet kesinlikle beni kesiyosun. kesin yürüyecek

okulun ilk ayı bütün bakışmalar ve yorumu
database
Trabzonspor Kulübü
geçtiğimiz yıl bugün İzmir’de gerçekleşen hain saldırı karşısında kahramanlık destanı yazan #FethiSekin’i vefatının yıldönümünde saygı ve minnetle anıyoruz. 🙏
database
bundan on sene sonra çok farklı hayaller kovalıyor olucaz iyi geceler
database
uyuyup uyanıyor sonra tekrar uyuyor ve tekrar aynı şeyleri yaşıyorum, lanet olsun lanet olması gereken ama lanet olmamış lanet olasıca şeyler
database
database
yine burdayım 1 sene geçmiş en ufak bi gelişme yok
database
değişmek istiyorum artık. mutlu olabilmek, sınırları atlayabilmem gerek. hissetmemek istiyorum artık. düşünmeden gidebilmek, üzülmeden silebilmem gerek.gitmek istiyorum artık. yaptıklarımı sorgulayanları görmemem gerek.yine de değişmek istiyorum artık. kendimle kalmak ve dinlenebilmem gerek. susmak istiyorum artık. kimseyi duymamak sadece gerektiğinde umursamam gerek. düşünmemek istiyorum artık. biraz nefes alabilmek, gerçekten gülmek istiyorum, gülebilmem gerek. vazgeçmek istiyorum artık mutsuz bir kadının hayatımdan gitmesine izin verebilmek yolcu edebilmem gerek. ayağa kalkmak istiyorum artık. hayalleri bırakıp gerçekçi olmam gerek. sıyırmak istiyorum artık. hissetmemek, duymamak soru sormamak. bunu yapabilmem gerek.
database
şimdiden büte kalan derslerimin sayisi
database
sen gel geceleri bide bana sor. veda etmek zorunda kaldığınız herkes için yakın bu şarkıyla

database
sen sanırım beni kesiyosun, evet evet kesinlikle beni kesiyosun. kesin yürüyecek

okulun ilk ayı bütün bakışmalar ve yorumu
database
doğrusunu bildiğim yalanları dinlerken aynen şu pozisyonda oluyorum. herkes akıllı herkes kurnaz tek saf biziz zaten. ruh halim.
database
günün anlam ve önemine istinaden....
database

rakıya düştüm düşücem az kaldı
database
bu gecenin sigara yaktıracak hikaye yada parçalarını alayım
database
sabahtan beri böyleyim keder giderici şeyler önerin
database
hep yağmurda el ele yürüyeceğim bir sevgili hayal etmişimdir yağmur var kız yok iyi geceler
database
tam olarak bu durumdayım yok mu bi etkinlik 😂😂😂
database
yaraların acıyor mu seninde? bazen derin bi hüzün doluyor içim. sanki aynı yerden yeniden kırılıyor gibiyim. sıradan bir günde hayatın hazırladığı süprizle bir yerden çıkıp geleceğini düşünüyorum. oysa hayal kurmadığım için kızardın bana. birgün hayal olacağını bilir gibi. komik değil mi sence de durum? inan ki bilmiyorum artık. çok net olduğum, herşeyi kestirip attığım için de kızardın oysa bana. şimdi çıksan karşıma yeniden sevebilir miyim bilmiyorum. seni yarım bırakan bir şeyi tekrar sevebilir misin? onca zaman senin canını yakan günlerce eve kapatan bi yarayı unutup ellerinden tutabilir miyim? inan bunu da bilmiyorum. ne yaptığını merak ediyorum, kiminle olduğunu. uyuyamadığında kimi aradığını, yorulduğunda kime sarıldığını. o kadar karışık ki herşey düzelmek isterken daha da dağıtmaktan korkuyorum. senden vazgeçemezken gelişini de görmek istemiyor bi tarafım. bu çıkmazın içinde kaybediyorum kendimi.
database
karadenizin tadı bi başka be valla çok özledim şivesini havasını
database
database
@database
Sessiz ama kesinlikle sakin değil
2015 Girişli