diglett
kampüsün içine yeni yapılan münevver ayaşlı da kalan var mı ? sorsan herkes orda kalıyo ama kimseyi gördüğümüz yok. yakalarsam ifşa ederim kızlar ona göre :d
diglett
evde tek başıma güneşin kizlarindaki ali'ye kilitlenmis vaziyette dizimi izlerken deli gibi sallanan lambama , birden giden elektriklere ve hepsi anlasmis gibi odamdan gelen tuhaf seslere tesekkur ediyorum. ama keske pijamalarimla okula çıkacak kadar korkutmasaydin be deprem :))
diglett
arkadaslar su anki okudugum bölümden memnun değilim. sevmediğim bi bölüm ve pek de beceremiyorum aslında. tekrar hazırlanıp sağlıkla ilgili bi bölüm istiyorum. aadolu lisesi cıkıslıyım. puanı cok yüksek olmayan ve iş imkanı olan iki yıllık saglık bölümü öneriniz var mı?
diglett
kızlar madurum ! ev arkadasım bi hafta boyunca sehir dışında olacak ve ben evde cok korkuyorum tekken . var mı bana eşlik etmek isteyen bi haftaa. yarın gidiyo valla
diglett
bi insanın niye yaptıklarından cok yapmadıkları batar ki göze. hayır evimiz gayet temiz, bulasık bırakmıyorum, üç günde bir evi silip süpürüyorum, kirli birikmiyo, gayet derli toplu odalar ama lavaboda bi leke var diye pasaklı oluyoruz. seytan diyo ye iç dokunma hiç bişeye görsün nasıl oluyomus pasaklı kız!
diglett
her ne kadar dedikodu sitesi olsa da yüzyüze , cekirdek yiyerek ve sadece kızlaarın oldugu dedikodunun tadı çok baska be :) uzun zamandır dedikodu yapamıyorum dogru düzgün. nerde bu millet heh ?
diglett
su agar.io oyunu nasıl bişey ya. oynarken neler söylemek istiyosun da söylemiyosun :d
diglett
hayatımda ilk kez bugün duydugum, ilk kez bugün yaptığım ve ilk kez bugün yediğim bulgur corbası operasyonu gayet başarılı ;) sıradaki yemeğe karar veremedim :)
diglett
romantizm nedir? sevildigini hissetmek mi yoksa etrafindakilere bunu gostermek mi? para mıdır romantizm? hediyeler yemekler çiçekler böcekler... hic biri değildir bence. alınan hediyenin değeri ne kadar sevildigini göstermez. en dar gününde seni yalnız bırakmayan insandan fazla sevmez en pahalisindan bi tektas. o tektas senin parmağında parlayağına sevdiginin kalbinde parlasın yeğdir. yanlış mıyım?
diglett
hani hersey tamamdır , mekan , oyun, istek de vardır. ama 4. yoktur ya. hani yoldan geçeni ceviresin gelir . aynı zamanda yanindakinin saplığına lanet edersin. o psikolojideyim :)
diglett
babama dersten kaldım yaz okuluna gitcem dedim. ben hocayla konuşurum dedi. merakla bekliyorum :/
diglett
yanıma bayan ev arkadaşı arıyorum. yaz boyu samsundayim. düşünenler iletisime gecebilir mi?
diglett
ne güzel bi ay ramazan ayı. dünyanın havasını değiştirir huzur verir. bereket verir. cümleten hayırlı ramazanlar arkadaslar :)
diglett
kızlar ev eşya hersey tamam. tramvayla denizin arasında kalıyo ev. ulaşımı kolay. yaz ve sonrası için kafa dengi bi ev ark. arıyorum. herkesin yeri yurdu hazır mı :)
diglett
merabayin. fvy yi çok merak eden bayan arkadaşlarımız varmış. gözleri yollarda kalmış. merak etmeyin o çok çok iyi. sağolun bu kadar düşündüğünüz için. ha bi de eski fvy nerde diyen arkadaşlar olmuş. beni ilgilendiren kısmı yeni olan tarafı. o da burda benimle. endiselenecek bi durum yok kızlar rahatlayin biraz
diglett
yenimahallede 2+1 550 kira eşyali eve çıkıyorum. yanıma bayan arkadaş arıyorum. ilgilenenler yazabilir mi