eyruhgel
son bir haftada üç arkadaşımı saç,sakal traş ettim... geçen hafta bir tane traş makinesi almamla kaçak berberliğe soyunmam bir oldu :d arkadaşlara laf arasında babam gençken berber çıraklığı yapmış belki yetenekleri bana da geçmiştir dedim, ciddi değildim ama ciddiye aldılar. İlk kurbanımın kesimi bittikten sonra şoktan şoka girenler bi kaç gün arayla makinemin altına yattılar. fakirler ama salak değiller sksjsjdjjdjdjd öğretmen olamicaz zaten bari bir meslek ediniym, aynen böyle devam... :)
eyruhgel
omü dedikodu'da fotoğraf falan da paylaşabilsek sizce de süper olmazmıydı?? adını da omütagram dedikodu koyar mutluluklar dilerdik :)
eyruhgel
bu gün kendim adına önemli bir karar aldım. bencilce ve aptalca bi karar, durumun vahimliğinin farkındayım. olaysa şöyle özetlenebilir;geçen dönem üstten ders aldığım günden beri kıvır kır saçları gözümün önünden gitmeyen kıza bu hafta açılma planları yapıyodum ama ta ki dün gece o karanlık üzerime çöküpte bazı düşüncelere daldırana kadar... benim berbat bi huyum var bir kızla her zaman ciddi bir şeyler düşünüyorum ve bir kıza açılmadan önce bu iş evliliğe varırsa nasıl olur demeden de edemiyorum. lise hayatım bu nedenle hoşlandığım kızların kankisi olmakla geçti... velhasıl bu kız içinde daha ortada bir şey yokken bu düşüncelere daldım ama düşünmeden yapamıyorum ya şans bela bu kızla bu durumu ilerletirsek? bu kız mezun olup beni mi beklicek, ben mezun olup iş mi bulacam? hele öğretmenlik bu kadar rezil durumdayken! arladaşlarım saçmalama öylesine konuş diyo, kusara bakmayın gençler ben internette tanıştığım kızla konuşuyorum diye sınıftaki kızlara kaç hafta selam bile vermedim. öylesine konuştuğum kıza deli gibi bağlanıcam ve o mezun olunca iki yılımda gidecek. böyle bi saçmalık var mı lan. bir insan bunu neden düşür allah'ım deliricem.. ben de böyle bir saykoyum işte, var mı eklemek istediğiniz bir şey?
eyruhgel
yirmi dişi diye bi şey uydurmuşlar senelerdir çekiyorum ve 19 yaşındayım. hani 20'ydi lan! ben bu kadar salla başı al maaşı bu kadar tükürükle yapıştırma bi isim görmedim
eyruhgel
yarın adminde kahvaltıdaysa bizim mesajlarımızı kim paylaşacak yaa ? asosyallik falan dinlemim kahvaltıya mı gidim napiym, peçeteye yazar veririm mesajimi. canlı müzikte varmış
eyruhgel
ben asosyal biriyim. ne o öyle vıcık vıcık kahvaltılar falan, biraz delikanlı olun ! yarın kalkıcam yurdumun güzel kahvaltısını yapıcam ve yatağıma geçicem oh mis kebap.
eyruhgel
sevgilisi olan kızlar topluma açık yerlerde gezerken sevgilim var yazılı yaka kartlarıyla dolaşabilir misiniz? kırmızı kurdele de olur. biz de kime aşık olacağımızı bilelim... yine sonu hüsranla biten bir macera yaşadım, bir dal sigaranız varsa benim için de içer misiniz? (sigara kullanmamak ben.)