fakulteli
yine sıradan bir cumartesi günü yorgunluk bitkinlik gün boyu uyumak istiyorum aklımda bi fikir yok fakat yine de duramıyorum hep farklı birşeyler yapmak eğlenmek istiyorum bu havada denize girip buz gibi olmak kulaklığımı takıp deli gibi koşmak istiyorum vizelerde yaklaşıyo kafa dağıtmak lazım kimsenin ne düşündüğünü takmadan canım her ne isterse onu yapmak istiyorum haftasonunuz güzel geçmesi dileğiyle .
fakulteli
bugün durakta arkadaşımla bana ”1 ramak kaç santimetre?” diye soran arkadaş. araştırdık öğrendik 1 ramak 2*6*10^-3 parmak takriben 0.056984 cm ye tekabül etmekteymiş bu eşsiz bilgiye ulaşmamızı sağladığınız için teşekkürler :)
fakulteli
kampüsten eve dönerken yolda gördüğüm üniversiteli arkadaş. bana çocukluğumu hatırlattın. yanından geçtiğin ağaçlara elini sürterek, altından geçtiğin dallara da zıplayarak dokunmaya çalışman çok hoşuma gitti. gayet rahattın kim bakıyor kim ediyor falan umursamadan çocukluğunu yaşıyordu. okul çıkışına kadar arkadan hızlı adımlarla geldim. çok mutlu ettin beni çok sağol :)
fakulteli
bu hayatta kimseye güvenmiceksin hele ki; duygusuz, karaktersiz, kişiliği bozuk, kendini adam sananlara çünkü canınızı yakarlar ve siz hiç bilmeden inanır canınızı yaktırırsınız. ufacıkta olsa canınız acır ve bu onun umrunda olmaz sadece kuru bir özür dileyerek geçiceğini sanar ama geçmez daha çok acıtır.. ne demiş şair; günlerce konuşmaz, yazmaz, aramaz, sormaz; sonra gelir bir merhaba der o kazanır..!
fakulteli
belki hislerimiz karşılıklı sadece itiraf edemiyoruz. her hareketinden anlam çıkarmaktan yoruldum. dedim ya belki de seni sevdiğimi söyleyememeyi seviyorum en azından büyüsü bozulmuyor.
fakulteli
yemekhanede içtiğiniz şeyleri felan bırakıyorsunuz onu hadi anlarım da bari ağzınıza soktuğunuz yarım elmaları felan masada bırakmayın ...
fakulteli
evet okulumuz cafelerinde nescafe 3 lira maalesef yemegin 2 lira olduğu yemekhane hiç boş kalmazken nescafe'nin 3 lira olması manasız bence nescafe nedir yani sıcak suya kahve döküyon karıştırıyon altı ustü budur. 1,5 lira olsun, olmadı 2 de olumlu.kendi adıma olayı bardagımı okula götürerek protesto ediyorum. sıcak suyu 25 kurusa satiyor kahvemi de yaşamdan 50 kurusa alıyorum.toplam 75 kurusa kahve iciyorum. dikkatinizi çekerim şok da cafeci abide kar ediyor ki satıyor bu şekilde. öğrenciyiz lan biz :)
fakulteli
sigara içen kız iticiliği diye birşey zaten varda; bari dumanı burnunuzdan çıkartmayın