fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
yarın ki ya da bugün mü demeliyim, kahvaltıya gelemeyeceğim sanırım. balkonda sigara içerken aklıma geldi de, geçmişe yaktığımız kadar geleceğimize yaksaydık sigaraları daha minnoş olurdu her şey be.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
deliler gibi kahvaltıya gelmek isteyip nedense bi çekinme içindeyim şu an. sebepsizce. yani hepinizi tanımayı da deliler gibi istiyorum ama ya bir tanıdıkta çıkarsa yani. emin olamıyorum. yanımda birileri de olsun istiyorum. pekala öyle bi yazayım dedim. .
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
"az insan çok huzur" culardan olmadım hiç. "bağlanmayacaksın" diyen can yücel'in aksine baglanabildigim her şeye bağlandım. geceleri en az ahmet haşim kadar karamsar ve hüzünlüydüm. gündüzleri cahit sıtkı kadar yaşamak istedim. sayfalarca hayal kurdum mesela. yıktılar, tekrar inşaa ettim içimdeki umutlarımı. elimi uzatsam tutabileceğim ne varsa en üst rafa kaldırdım hep. İlk çakışta yanan çakmağı bile sevmedim. bulutların az ötesine, sağa dönünce köşede kalan bir ev yaptım kendime. uzaktan baktım ona. İçimdeki çocuğun saçlarını keçi kulak bağlayıp, bir mağaranın içindeki kuyunun yanına hapsettim. eline şeker tutuşturdum ve konuşmasına izin vermedim hiç. en büyük gaddarlığımdı onu orda terkedişim. belki de yolumdaki taşların hepsi bu yüzdendi. ölünce kokan papatyalara hayran kaldım hep. güllere koşarken papatyaları ezen insan müsveddelerinden nefret ettim. gözlerimden kayan her inci tanesinin bir hikayesi vardı. dinlemedim onları. en rüzgarlı havada arkama bakmadan kaçtım. sevdiğim ne varsa yanımda diyemem ama gittiğim yerin bir adı yok. rehberim kalbim değil ama aklım da ortalarda görünmüyor. kırmızıya basmadan yürümeye çalışıyorum. ha bir de çizgiler var. beni meşgul etmeyin lütfen. düşünmemem gerekiyor.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
beni vur,beni onlara verme.. külümü al uzak yollara savur. dağılsın bu dağlara, dağılsın bu sevdamız ama sen ağlama dur. bakın bu kadının sesi müthiş efendiler. bakın ben dinledikçe içim şeyoluyo. deniz tekin, bilenlere bilmeyenlere.. anlatacaklarım bu kadar. afiyetler.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
@odin nerelerdesin? niçin hiç görünmüyorsun, yoksa artık bir işin mi var? hiçbir şeyden haberim yok farkında mısın? benim kendi çapımda yeni bir platoniğim oluştu mesela. depresyondan depresyona koşuyorum. sen olsaydın sana takılır,unutur giderdim. sevgiler, seni özleyen iv.kontes beatrix osborne
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
bir sihir gibiydi şehre inerken gece. neyse konu bu değil. eylül ayında olduğumuzdan böyle bir giriş şeettim. ulan ne eylülmüş. bakın size ne diycem. sorsan kadın erkek eşit. sorsan erkeklerin yaptığı ne varsa biz daha iyisini yaparız ama gel gör ki bir toplu taşıma aracında erkek oturuyor ve kadın ayaktaysa, kötü gözler birden üzerine çevriliveriyor. e eşitlik? ben ayakta gidebiliyorsam sende gidebilirsin değil mi? bu da böyle bi anımdı, saygılar, esenlikler, afiyetler.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
merhaba arkadaşlar. sizlere bol melankolili bir ben sunuyorum. aslında genel açıdan neşeli bir insan olmakla birlikte, tatilimi temsil eden televizyon karşısındaki üçlü koltuktan cümleyi bağlayamayacağım. neyse bu aralar 'ezginin günlüğü -insan sever bir kere' ye kafayı takmış durumdayım. şu anki ruh halimin bütün sorumluluğu bu enfes parçaya aittir. teşekkürler. esenlikler,afiyetler.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
depresif, sinir bozucu paylaşımlardan uzaklaşmak için facebook'u müzikle dolduruyorlarmış. bende dedikoduya yapacagim bunu.bu paylaşımı beğenen kişilere bir harf vereceğim; bu harfle başlayan bir grup/sanatçı ya da bestecinin şarkısını bu açıklamayla birlikte paylaşın diye. a harfiyle başlatıyorum ben✋almost paradise'ı gönderiyorum evrene ve sizlere :)

fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
bir yandan ipe dizilmek üzere biberleri açarken diğer yandan bu postu yazıyorum. aslında @odın içimden acayip şekilde sana mektup yazmak gelmişti. yazacaktım da. sonra bi baktım bunun için adres gerekli. bende burdan yazmaya karar verdim. "merhaba darling. ay bu mektuplara başlama olayını da hiç beceremedim. çok mektup yazarım aslında arkadaşımlarıma. neyse konumuz bu değil. sevgili @odın . bugün günlerden cumartesi. dünkü sessizlik bugünün habercisi. keşke hafif bir rüzgar ve ardından fırtına gelse. çünkü buralar alev alıyo. ne var ne yok? halin, vaktin, keyfin yerinde mi? postlarını okudum, eski yarini özlüyorsun sanırım. hala istiyorsan allah kavuştursun, istemiyorsan alsın o zalimi yüreğinden. gel bize biberleri açıp ipe geçirip asalım? anneannem katmer yapsın poşetleyip buzluğa atalım. güneşi görür görmez evlenen insanların mutluluğuna ortak olup düğünlerinde halay çekelim 😁😁 bir takım meşguliyetlerimi seninle paylaşabilirim. zaten şu sitede de bi sen varsın tanıdığım saniyorum. ha bi de @portakalliordek vardı yanlış hatırlamıyorsam. şimdi içimden bir ses bu postun altında da birbirimizi gıcık edeceğimizi söylüyor. gerçekten penfriend olabiliriz sanırım, ne dersin? gayet entrika, ekşın ve eğlence dolu (!) bir tatil geçiriyorum. geçen gece camdan atladım herkes uyurken sonra kapıdan geri girdim biliyo musun? tabii ki bilmiyorsun. nedenini de sana söylemiyciym 😄😄 saçmalama psikopatlıkla ne ilgisi var. sensin psikopat. neyse çok uzattım. İyi geceler. annenlere selam söyle. çocukları öp benim için. bunu saymam tekrar gel. görüşürüz 😆😆 sevgiler, beatrix osbourne 😊
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
merhaba dedikoducular. yine sabahın 5.35 inde sizlerleyim. ne de güzel yağmur yağıyor değil mi? aslında hazır yağmuru bulmuşken dua etmek lazım. hayal etmek lazım. kulaklığımdaki parçayı sizlerle paylaşacağım yine. yasmin levy - la alegria. kendi kendini sevdirip başa sardırma özelliğine sahip. uyananlara günaydınlar,hala uyuyanlara güzel rüyalar.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
yahu nerde benim düğünümüzde "bal prensesi"ni çaldıracak kafada olan yarim? elma be elma. ya benim yıldız tilbe - oguzhan uğur git-geli yaşayan ruh halime kaç puan?
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
belimin altındaydı saçlarım, artık omzumun üstünde. en son beni yalnız bıraktıklarında bu kadar çaresiz hissetmiştim. en son o zaman bu kadar kısalmıştı. dün akşam 8 de uyuyakalmıştım, uyandığımda yağmur yağıyordu. balkona çıkıp kasveti nefesledim. sonra durdum. yağmur yağıyordu. toprak için umuttu bu. henüz her şey bitmiş sayılmazdı yani. bitmedi. olmadı baştan başlarız.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
seninle tartışmayı "yaa amaa" filan diye uzatıp uzatıp konuyu bambaşka yerlerde görmeyi çok istiyorum gerçekten ama başım çok ağrıyor..
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
ya benim dün gece ki o kötü hallerime dayanamayıp, trabzon'dan bayburt'tan gelen canım arkadaşlarımın güzelliği?.. "İyi dostlar biriktirdim, hepsi ailem oldu." 13 yaşımda beni uzaklara gönderdiler diye çok kızardım aileme önceleri. şimdi 20 yaşındayım ve bakıyorum da ne kadar çok "iyiki" var hayatımda. sırf üzgünüm diye taa nerelerden çıkıp gelen 3 sıpa, gelemediği için özür dileyen bi kaç minnoş. her şeyde hayır var tabii. birini alınca bin veriyor allah. üzgün olduğunuzda "nerdesin?" diyen dostlar versin hepinize.. İyi geceler görünmez ailem..
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
olmuyorum sinirlerime hakim filan. olmayacağım işte. şu araf olayına gıcık olduğum kadar! ya siyahsındır ya beyaz. önceliklerinizin farkında olun biraz ya ! beni nerelerden ne hale getiriyosunuz? hayır madem öyle çektir git o zaman. bi de gelmiş trip yapıyo gerizekalı. ulan hayatta ki tek zaferi yumurtaya girmiş sperm olan aptal bir kız çocuğusun sen ya. kendine gel! kendi kendime bağırıp çağırcam ben burda beni çok takmayın sizde. gereksiz, sözsüz/süssüz aptal. embesil moron. of!
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
yine bi gün tramvaydan binip, sonra birine yer verip, sonra ayakta duramayıp düştüm. olsundu. alışmıştım ve artık küçükten bir kızarıp geçiriyordum bu durumu. bende güldüm halime sonra. merdivenlerden filan da cok düşüyorum ben. kendimle neapıcam ben ya. .
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
sey gördüm az önce, siz de görün diye buraya da yazayım dedim. görmüşsünüzdür belki de ama olsundu. yazıcam ben. hazır mısınız? geliyo;
" kabul edelim havalar ısınınca hafiften heyecan yaptık ama sonuç olarak yine yalnızız yine yalnızız. kışları soğuk ve yalnız,yazları kurak ve yalnızız"
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
ya sen ne güzel olmuşsun canım dedikodu . duvarları başka bi renge boyayamıyor muyuz admin? elbet bir gün. peki teşekkürler 😊
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
uyumayın. korktum ben. uyanana kadar neler çektim. uyumamalıyım.uyumayacağım. 80 karakter diyo bu. ayıptır yapmasın.
fikrimuhim
fikrimuhim
1 yıl
e fringe bitti. e ama nasıl? e peter ve ben ne olacağız? e walter? 2. sezon ne zaman gelecek? ben nasıl dayanıcam? hem siz izlediniz mi fringe & #39;i. ben varya inanıyorum tüm bunlara. paralel evrene, dünyanın laboratuvar olarak kullanılışına efendime söyleyeyim bizim bihaber bir şekilde bir topluluk tarafından yönlendirildiğimize filan. bunlar hep fringe yüzünden ama paralel evren olayı hep vardı. bence var. olmalı. olsun..