gecesacli
gecesacli
2. haftamız bitti ve ben daha yeni gelebiliyorum samsuna. bazı sebeplerden dolayı bomboş 2 sene geçirdim arkadaşsız yalnız derslerim berbat.. birileri destek olsa mı bana bence olsa
gecesacli
bu minnak şehirde zaman nasıl geçer allah aşkına? 2 yıl oldu yapıcak bi şey bulamiyorum. festivaller var hemde muazzamlar ama tarih uyumsuz. çok sıkılıyorum çok.
gecesacli
sanirim hiç arkadaşım yok.. lisenin aranan ismi her yerde kendimi ifade edebilen bi insan olmama rağmen.. tek arkadaşım sevgilim. yurtta sıkılıyorum evde sıkılıyorum..
gecesacli
kira döke acita acita seviyorum. doğam bu benim. böyle minnoş bi bebek, tatliş bi köpek gördüm mü duvardan duvara vurasım geliyor 😊
gecesacli
çok yorgunum.. ruhen ve fiziken. her yerden üstüme üstüme geliyor her şey. kafamda bir sürü sorunun cevapsız çığlıkları. sevgilimi çok seviyorum hep yanımda olsun istiyorum. onun için bu şehire geldim. İstemediğim bi bölümü okuyorum daha doğrusu bıraktım tekrardan hazirlanicam. yaşadığımız şehire geldik beraber. o arkadaşlarıyla gülüyor eğleniyor benden daha mı çok seviyor onları bilmiyorum. aklim karman çorman. çok yalniz hissediyorum.
gecesacli
gözlerine bakarken ne söylediğini dinlememekte sevdaya dahil mi? dahil olsun be. kirmayin bu gençleri 😊
gecesacli
uzun zamandır anonim olarak bağımlısı olduğum aileye katılmış bulunmaktayım. o zaman hoşgeldiiim 💐