heymama
arkadaşlar eğitim fakültesinden olanlara sesleniyorum. üzerinde nazım hikmet resmi olan, orta büyüklükte, sarı sayfaları olan bir defter kaybettim. İçinde ispanyolca notlar ve yabancı şarkı sözleri var... gören, bulan varsa haber edin. zaten bir de deaflympics defterim vardı, beyaz, onu da kaybettim. hadi ben unutuyorum siz niye alıyorsunuz arkadaş, bırakın unuttuğum yere dönüp bakayım.
heymama
kıvırcık erkekler çok tatlı değil mi? saçının önünü fönleyen ve uzun boylu olanlar çok karizmatik değil mi ? yandan çanta takanlar çok cool değil mi ? peki ya kısa boylu olup tüm kıllarına rağmen paçalarını katlayan erkekler sizce nasıllar ?
heymama
kanka seni çok özledim. bırakın sevgiliyi de güzel dostlar edinin. şimdi olsaydı iki sohbetin belini kırardık olmadı telefonla uğraşırdık o da olmadı tavla atardık yemek yerdik. bişey yapardık mutlaka. İşte şu an canım sıkıldığından yorumlara salça oluyorum. bi sn ya muhterem dizelerimin başında bırakın sevgiliyi mi demişim ben. ağlattı..
heymama
sürekli bununla alakali bişeyler yazmaktan bıktım ama şu olayı size anlatmak istiyorum. gitmediğimiz aktiviteleri sayıyorduk arkadaşlarla. paintball'a gitmedik dedi yakın arkadaşım. bende vallahi bi sevgilim olmadan paintballa falan gitmem dedim. ordan bir ses yükseldi:" o zaman gidemiyoruz
heymama
bugün de omü dedikoduya kimse beni yazmadı anne. o bu değil de arkadaşlar gitar taşıyan erkekler ne kadar çekici duruyor ya. gitarist sevgilim olsun o çalsın ben söyleyeyim. hem aşk hem para on numara bişey olur gerçekten.
heymama
arkadaşlarım eve gitti tek kaldım herkes eve gidiyor ben zaten gitmek istemiyorum. gitmeyenler olarak buluşalım bence gerçekten çok sıkıcı tek başına evde kalmak.
heymama
alkol kullanmayan erkek kaldı mı varsa haber versin beyaz atlı prensim ilan edicem onu
heymama
uzun uzun içinizi döküyosunuz okuyasım gelmiyor mübarekler içiniz ne kadar karışıkmış allah dert vermesin daha fazla. twitterda da yazıyolar şu an tek derdim hiç bir derdimin olmaması gibisinden şeyler. İçimden aduket diyerek dert yumağı gönderesim geliyor ama yapamıyorum 😁
heymama
arkadaslar bana etm hukuk adlı bi firmadan mesaj geldi aynı mesaj babanneme de ttk hukuk adlı firmadan gelmişti. diyor ki alışverişleriniz sonucu 2750 liralık ürünlerinizi en yakın ptt şubesine göndereceğiz. aynı mesaj daha onceden geldiği için pek şaşırmadim aradım operatörü sıkıştıracam bu sefer. dolandırıcı firmalar falan yazıyor internette siz hayırdır dedim. galaxy 5s telefon 2 çeyrek altın 1000 liralık alışveriş çekiniz 1 yıldır yaptığınız gıda giyim teknoloji alışverişiniz sonucu size tanımlanmıştır falan dedi. ulan dedim benim babam bile para atarken ne yaptın o kadar parayi diye bana soruyor dedim. normalde bu kadar kurcalamam gider alırım paketi ama bunlar ptt kargoyla gönderiyor ve 98 lira karşılığında alabiliyorsun paketi. 98 lira verdin ya içinde vadettikleri şeyler yoksa ? düşünün bide normalde ptt kargo telefon para gibi şeyleri kargonun içine koydurtmuyor. çeyrek altın koyduracak(!) dedim ki sen kaç yaşındasin 27 dedi. kaç senedir bu işi yapıyorsun dedim 7 dedi. la git ordan pis dolandırıcı dedim.(demedim) kibarca reddettim( kibarca reddetmedim aslında dalga geçer gibi gülerek sordum soruları). bu da böyle bi anımdır. şimdi bunun altına yoo dolandırıcı değil gerçekten böyle bişey var ben aldim paketi gibisinden seyler yazarsanız bugünümü küfrederek geçirebilirim
heymama
yakın arkadaşıma tavla oynamayı öğrettim beni 5-0 yendi hayır olamaz 5-0 ne demek ya 😂 şu sıralar benim kumarda kazanmam imkansız gibi gözüküyor (kumar dediğim yanlış anlaşılmasın iskambil kağıtlarıyla karşılıksız oynanan oyunlar, okey, tavla vb.) neden kumarda kazanmam imkansız gibi ? hani derler ya aşk da kazanan kumarda kaybedermiş diye. aslında aşkta da kazanmıyorum ama nedense yazan çok bu aralar gerçi hepsi tırıvırı. lütfen yargılamayın hepimizde olur bu. İyi hissetmez misiniz kendinizi ? neyse kumardan bir türlü ayarını tutturamadığım aşka geldi konu. galiba bu sıralar platonik takılacağım.
heymama
arkadaslar piazzaya film izlemeye geldik yarım saattir reklam izliyoruz. film için aldığımız koca mısır da bitti içecekler de bitti bende film başlayana kadar bunu yazayım dedim. hangi filme geldiğimizi unuttum neyse başlayınca ogrenirim artık :) iyi akşamlar :)
heymama
abi mesaj atıyosunuz konuşmak istiyosunuz tamam bi konuşayım nasıl biri bakayım diyorum. konuşuyoruz iyi hoş tabi ilk zamanlar umursamıyorum tanımadığım için. sonra bağlanıyorum farketmeden halbuki konuşmaya başlayalı daha 2 hafta anca olmuş. yavaş yavaş konuşma kopuyor gün boyunca konusurken artık akşamları konusuyorsunuzdur. sonra sadece geceleri, sonra 2 günde 3 günde bir... millete ümit vermeyin bi napıyosun mesajını aratmayın.
heymama
maça giden var mı arkadaşlar yazayım dedim 80 karakter engeline takıldım şu an ne yani canım sıkılınca naber yazamıycam mi ben size 😂