hic
rüyalar hayatımı altüst ediyor. unuttuğum şeyleri hatırlatması ,gerçekmiş hissi ve uyandıktan sonra düştüğüm boşluk .. uyumak dışında zevk aldığım bi aktivite yoktu artık uyumak da ızdırap oldu. yemin ederim intihar sebebi😭
hic
artık bu küçük kız da annesiz. küçük omuzlarına kocaman yükler bindi. İçinde sonsuz yeri dolmaz bi boşluk , boğazında bi düğüm . her gözünü kapattiginda karşısında o gün. . kefenle sarılmış biricik annenin toprağa konulduğu gün. zaten hiç ti . şimdi ne peki? hiç'ten bişeyler eksilir mi ki?
hic
aşırı asi ergen bi erkek kardeşim var. yemek isteme dışında bizimle 2 çift muhabbeti yok. odasında bilgisayar başında sabahtan aksama kadar takılıyor.babamla ise hiç konuşmuyor. annem vefat etti. ve benim bu ergen kardeşimin unv sınavına hazırlanması lazım . benim yanımda götürsem samsuna hiç anlasamiyoruz sürekli çocuk gibi pohpohlamam gerekiyor . babamla bıraksam hiç konusmuyorlar. . arada kaldım... sizce ne yapmalı ? bu çocuğu nası idare etmeli.. amaan banane deyip cekilemiyorum da.. idare edecek gücüm de yok
hic
kimsenin içini bilemezsiniz gençler ne kadar yakın olursaniz olun.. dışardan gördüğünüzle yargılamayın kimseyi.
hic
küçükken abimle buzdolabı posetlerine su koyar balkondan atardik. bi gün yine bu anlamsız oyunumuzu oynarken aşağı bi baktık. bi kuş yatıyo yerde. hemen koştuk indik bahçeye kuş ölmüş. . ve patlayan buzdolabı poşeti hemen yanında. düşündükçe hala içim titrer. . ne saçma şeyler yaptırıyor şu çocukluk insana. ..
hic
saçlarımı kısacık kestirdim. 15 yasinda bi erkek cocugu gibi oldum.öyle çok kizsi bi giyimim de yok. tanımayan herkes erkek sanmaya başladı. annem, babam , abim her fırsatta dalga geçiyor. bi de sakal bırak tam olsun falan gibi. saçlarım uzunken 30 yaşında gibi görünüyordum. o zaman da rahatsizdım ama şimdi de her ne kadar küçük yaşta gorunsem de çevrenin tepkileri rahatsız ediyor. kimse demiyor ki nasıl mutluysan öyle kal diye. bu yil bi de okula baslayacagim. yeni tanıştıklarim ne tepki verecek onlar da mı dalga geçecek. . öyle huzursuzum ki..