karakurt
dün bi arkadaş dertleri öyle büyütme dipte kal felan diyordu. bak 2gün önce hiç sıkıntısı olmayan kardeşim dediğim insan 13 yıldır yanında olan insan pankreas kanseri maksimum 5ay yaşarsın demiş doktor :) hadi gelin burdan kendimize mutluluk çıkaralım da dert etmeyelim bazı şeyleri. benim dünyada olma sebebim açana bu dert bi insanı ne kadar üzer diye deneme tahtası olmam galiba. bende denenip sınıfı geçerse diğer insanlarda da başarıyla uygulanıyor. garip evet bi o kadar da üzücü. bak yine kafam uyuştu ben ilacımı alayım :)
karakurt
mesela ben hayatında hiç bişiyi düzgün gitmeyen biriyim. neyin düzgün gitmesi gerektiğini bile bilmiyorum. okul bırakmak istedim hala bırakmak istiyorum. samsunun o yağmurlu havasını çok seviyorum bırakamıyorum. ama hayatımın en kötü anını orda yaşadım ben her gelişimde acı çekiyorum bu yüzden. her gün derse girmeyip içmek felan da kesmiyor artık. keşke insanın ortalama acı çekme süresi olsaydı bunu bilseydik. çoğu insan mutlu günleri beklerken iyice dibe battı çünkü. ve şimdi sıra bende.
karakurt
geçen sene baya iyiydim bu sayfada. tekrar yazayım dedim ama bi baktım nicknamem yakışıksızım benden alınmış. vay vicdansızlar onadamı göz diktiniz. otobüsü kaçırdım ve evde tek başına 4ü çekiyorum bu arada. neyse birazda surda öleyim.