karakutuu
7 yaşında prenses bir yiğenim var . benim bir kız arkadaşım küçükken kurban kesimi görmüş etten tiksinmiş vejeteryan olmuş . bende yiğen görürse belki ici almaz diye tosunu yıkmadan sen içeri geç amcam görme dedim . amca çabuk kesin de et yiyeceğim ben dedi ben şok ben iptal .
karakutuu
evet elimizi tosuna sürmeyelim verelim neyse kasap parçalasın dedik kasap geldi kafa alamam dedi kafayı ben aldım. ayakları al et tüy olmasın dedik adam kaval kemiğine bıçak sokmaya çalıştı en son dayi kasap değilsen bizi kendine sovdurme dedik adam aşçı cıktı kavurmayı ona yaptırdık bu kurban da bizim üstümüzden geçti kemik kırmaktan elim tutmaz oldu bir daha tosun felan tövbe alcam bir koç 1 saatte tamam mis gibi
karakutuu
sarhoş dövüş taktiği diye birşey var ve bu taktikte rakibin senin sarhoş olduğunu düşünerek seni dikkate almıyor yalpalamandan dolayı hareketlerini kestiremiyor ne zaman saldıracağını anlayamıyor ve yüz mimiklerinden dolayı aldigin darbelerin bile acı hissettirmedigini sanıyor ve çaresiz kalıyor çünkü hiçbirşey işlemiyor sanıyor. çalışma hayatı zorludur türlü yavsakliklar dümenler döner bu karakterisin biri beni sarhos sanip tokezledigimi plansiz is yaptigimi onem vermedigimi dusunerek patrona sikayet etmis sonra oda beni ortak wp grubunda bazı şeylerle itham etmiş heralde oda aynı şeyleri düşünüyordu sonra ben deliller ile belgeler ile hesaplar kitaplar ile bir güzel açıklama yaptım sonra da bir gun çalıştığım işle ilgili bisey öğrenmeniz gerekiyorsa benden öğrenin yavsaklardan degil yazdim iki gündür kimse gruba bisey yazmıyor patron da aramadı mekan da sessiz böylesi daha güzel oluyor inanın
karakutuu
39 yaşında barmen evli ve universite öğrencisi gencecik bir kız.
karakutuu
yarın sinopa dönüyorum sinopa gidecek olan varsa götürebilirim 10 gibi felan çıkarım
karakutuu
@thor bir işi tek başına 9 saatte @ikarus aynı işi tek başına 11 saatte bitiriyor . ikisi birlikte 5 saat çalıştan sonra @thor avengerslar ile dünyayı kurtarmaya gidiyor kalan işi @ikarus tek başına kaç saatte bitirir.
karakutuu
gezerken 2 sene kaldığımız evin önünden geçtik birden anılarım canlandı . biraz kalabalıktik 7 kişi dublex kiraladık gelen giden de eksik olmuyordu birgün ben iddadan 4 bin küsur para kaldırdım dedim içecez mutfağı ayarlayın meze aldık votka aldık meyve suları filan 5 6 paket parlement masayı kurduk sohbet muhabbet başladık icmeye arkadaşlardan biri darbuka öğreniyor aldı eline çalıyor ben diyorum ki oğlum sen ne kadar güzel çalıyormuşsun hayatımda böyle güzel darbuka çalan görmedim oda diyor ki abi ne güzel sesin var biri kalkmış harman dalı oynuyor diyoruz ki oğlum aynı kenan gibi oynuyor lan ne kadar güzel sonra yarın iceriz diye ayırdığımız vodkalari da içtik meyve suyu bitti sek içtik biri diyor ki bunun tadı ne kadar güzel keşke bunla başlasaydık meyve suyuna gerek yokmuş sonra bi arkadaş gülme krizine girdi ama nasil apartman inliyor sonra susamıyorum diye ağlamaya başladı sonrasını hatırlamıyorum ben sızmışım diğer bir arkadaşta basimda sofra duası okuyormuş ben öldüm diye sonra oda yanima yatmış sabah kalktım şerefsiz üstüme kusmus geriye ayakta 3 kişi kalmış onlar da çıkmış içki satan yer aramışlar bulamamışlar 9 şişe vodka içti hayvanlar onlar da sahilde uyumuşlar sabah ustleri başları kumla geldiler üşümüşler kuma gommüşler kendilerini sonra vodka içmedik tövbe ettik
karakutuu
omurevleri sahilde 9 senelik arkadaşımla bekliyorum dayak yemek isteyen varsa gelsin @thor nerdeysen çok ortaya
karakutuu
bugün tuttur da dolanırken profil fotomun aynısını kullanan bir kullanıcı gördüm ben bunu okuduğum mangadan ss aldım ve birebir aynı kesitinin olması yada birinin aklına gelmesi biraz zor carnage kimse çıksın bence siteden biri
karakutuu
mahsuri bağdadi namaz kılıp allah i zikrederken birden kendini kaybedip enel hak enel hak yani ben allah ım diye bağırıp çağırmaya başlamış. bu kendine gelince demişler ki sen kendini kaybettin enel hak diye bağırdın bi daha böyle yapma sen haşa allah lik mi idda ediyorsun seni keseriz buda demişki ben bir daha öyle bağırırsam beni kesin kafamı kılıçla vurun yine bir gün zikir esnasında bu kendini kaybeder herkes bu sefer hazırlıklıdır kılıçlar çekilir var gücüyle herkes kesmeyi dener ama vuran sanki bir çeliğe vurmuş gibi olur kılıçlar kırılır elleri acır . sonra kendine yine gelir dedim mi diye sorarlar derlerki evet yine enel hak dedin neden başımı vurmadınız der onlarda biz kılıflarılar vurduk ama sana işlemedi kiliclarimiz kırıldı. o zaman eline bir iğne alır parmağına batırır parmağı kanar ben bir iğneye bile dayanamıyorum o zaman o ben değildim der . sonra anlamazlar boynunu vururlar kanı enel hak diye akar. bu büyücüdür yakalım derler yakarlar ateşinden külünden enel hak diye nidalar yükselir. o kadar korkarlar ki uzun zaman kimse evinden dışarı çıkamaz .
karakutuu
thug life mod on!!!! where the hood, where the hood, where the hood at?
karakutuu
karakutuu
karakutuu
bir kız arkadaşım var çok iyi bir kız ama sürekli aşk hayatında hatalar yapıyor olur olmaz kişiler saçma sapan insanlar. bunu küçükten beri delice seven bir arkadaş var efendiligin adamlığın kitabını yazmış kıza açılmış biz kardeşiz cevabı almış .diyorum ki bak adam gibi adam sana da doğru düzgün biri denk gelmedi evet de şu çocuğa yarın istemeye gelsinler evlen yuvanı kur yok olmaz. yani anlam veremiyorum seni bu kadar çok seven birini bulmuşsun cocuk seni bekliyor sen yanında yeni manita buldum diye muhabbet açıyorsun bulduğun da çakal iki gün sonra ağzına edecek.
karakutuu
maalesef bir kumarbazım alkol sigara madde bağımlılıkları gece hayatı yok ama kumara bulaştık her ay nerden baksan 200 tl kumara harcıyorum bazen kazanıyorum bazen kaybediyorum kazandığımi tekrar oynuyorum 200×12= 2400 tl yıllık kumara harcadığım parser hafta 10 numara oynuyorum şuana kadar zarar etmemişim idda oynuyorum her hafta sonu onda zararım çok yasadisi sitelerden slot poker ve bj oynuyorum içerde kalan param çok oldu kazanmama rağmen kaybetti gösterdikleri de çok oldu kazandığım da çok oldu ama bende parayı çekme yok illa buyutcem daha çok olcak mesela 15 bin kazandım iddadan tek kuponda sonra 5 bin 5 bin 3 kupona bastım iflah olmayacağım ben destek almam lazım hastayım kumarbazim
karakutuu
yaşattığını cekeceksin . kınadığını yaşayacaksın. aldattıysan aldatilacaksin . hor gordugun durumlara duseceksin.herkes layığını bulacak . boşuna neden benim karşıma kötü insanlar geliyor diye ağlayıp zirlama sen ne isen çevren de o onları değiştirmek istiyorsan kendini değiştireceksin . herkes kalbinin meyvesini yer. allah herkesin gönlüne göre verir . pislik içindeki kalbine tertemiz aşklar arama bulamazsın.
karakutuu
how i met your motherin bölümlerini 5 er 5 er izlediğimiz zamanlar barney favori karakterimiz arkadaşla tartışmaya başladık barney yöntemi ile kız düşer mi diye arkadaş yok diyor bende olabilir diyorum sonra denemeye karar verdik tabiki ben deneyeceğim çünkü arkadaş kız görünce kekelemeye başlıyor o tiradı yapana kadar kız ceker gider neyse bir talihli seçtik allah var güzel kızdı sonra ben barney gibi gidip kızın masasına oturdum hiçbirşey sormadan direk tiradı kızın gözlerine bakarak söyledim 3 4 cümle bisey sonra sustum kendimden hiçbirşey söylemedim batirmaktan korkuyorum bi tepki almak istedim kızda yarı şokta baka kaldı ne yapcam diye düşünüyor oyle rahat 10 sn birbirimize baka kaldık sonra aklıma 10 sn kuralı geldi ya dedim kız bana aşık olursa bu vebalden kurtulamam gülumseyerek nasil gösterim güzel miydi anket yapıyordum ne hissetiniz doğal miydi felan diye bikac biseyler sordum biraz konuştuk sonra kaçarak uzaklaştım birkaç hafta kantinde beni görüp gülümsedi birkaç kez de nasılsın felan diye sordu neyse ki üzmeden kalbini incitmeden kurtulabildim . yeterli sayıda beğeni gelirse tiradın gectigi linki yoruma atcam .
karakutuu
çok iyi bir kimya prof vardı bölümde ben deste yokken düşmüş vefat etmiş allah rahmet eylesin bölüme anı defteri koymuşlar bende biseyler karalayım diye gittim baktım kızın biri yazıyor daha önce görmemiştim sende mi bizim bölümdensin felan derken söz sözü açtı konuştuk biraz satranç oynuyormuş bende severim dedim kulüpde gorevliymis gittik birkaç el buna değişik matlardan yaptım sonrasında canım sıkıldıkça gidip satranç oynamaya başladım kızla da orda rast geliyoruz konuşuyoruz. kulüpte birde görevli cocuk var ben orda oynaya oynaya onunla da samimi oldum sonra bu eleman bana aşk hayatını ortamını felan anlatmaya başladı erasmusta bir kızla tanışmıştım sevgili olduk felan diye anlatırken bende salla bakalım nereye kadar diye yüzüne karşı ti ye aldım. bana ispatlamak için çıkardı telefondan bir video gösterdi içerik +18 erasmuslu dediği kızda benim tanistigim kız hafif bir şoka uğradım ama çocuğa belli etmedim tanımıyor gibi yaptım. ertesi gün kızla tekrar karşılaştım ve daha 1 haftadır tanışıyor olmamıza rağmen bana izleten biri herkese izletiyordur diye düşünerek kızın bunu bilmeye hakkı olduğunu düşündüm. ama nasıl konuşacaktım sonuçta kötü bir durum ve ağır tramvalara yol açabilir. neyse önce çocuktan bahsettim sonra aranızda bisey var mıydı diye sordum eski sevgilisiymis biraz anlattı biseyler sonra konuyu kapatmak istedi bende çok üzüleceğini düşünerek bisey söylemedim söyleyemedim. içimde kalmıştı anlattım kurtuldum .
karakutuu
evlilik bir insanla aynı evde yaşamak demek değil evlilik bir insanın sevdiği ile kavuşması leylayla mecnunun evlenip cocuk sahibi olması kerem ile aslının evlenip birlikte yaşaması o kadar eziyetten cefadan özlemden hasretten sonra korkusuzca sımsıkı sarilabilmesi ve bundan suçluluk duymamasidir. evlenmeden hasret giderenler evlilikte bisey aramasınlar .