nox
potır cıları görebilir miyim?
nox
bu akşam yurt sonuçları açıklandı ve bana karadeniz yurdu çıktı, hayırlı olsun diyelim ne diyelim djjs sıkıntı şu, ben kendimi her gece sahile çıkıp gezip tozan, arkadaşlarıyla eğlenen, gitar çalıp şarkı söyleyen bi adam olarak hayal ederdim, yalan mı oldu? yine de bu kadar rahat olabilecek miyim acaba, yurt ortamı, odalar falan nasıl olacak, tecrübeli arkadaşlar varsa bi yardım.
nox
benim bu sivrisinekciklerden çektiğim nedir ya her akşam? uyutmuyorlar arkadaş. isırması ayrı, vızıltısı ayrı. bi çözümü yok mu bunun? hani şu raid mi ne var ya onu deniyim dedim, hiçbi faydası yok. bi ara ışığı açtım birkaç tane falan bulurum belki diye, teki o 'raid'in üstünde pusuda. yani ben daha napiym dedim. İllallah ettim yemin ederim.
nox
öncelikle verdiğim rahatsızlıktan dolayı kusura bakmayın :d o videoyu çeken arkadaşımız, bak burdan da söylüyorum, o son detoneyi montajla halledemiyor muyuz? maçta o kadar bağırmıyacaktım..
nox
geldim ama kimseyle tanisamiycam gibi, çok utanyom la, bi ben mi küçüğüm?, sahip çıkalım.
nox
başımız sağolsun. ankara'da 30 ölü, ve 100'ü aşkın yaralı olduğu söyleniyor. #terörülanetliyoruz #ankaram
nox
kahvaltıda beyaz gitarlı bi çocuk görürseniz şaşırmayın, her masaya ayrı ayrı serenatlarımız olacaktır, lütfen boş geçmeyelim, bilginize.
nox
ya deli gibi harry potter izleyesim geldi nedense, e bugün cuma ve dersim yok ordan da kaynaklı olabilir :)
nox
bugün 6.30 da zar zor kalktım, 7.15 de evden çıktım, 8.15 de derse girdim, şuan evdeyim ve saat 11.30. yani bu 3 saat 15 dakika bunun için miydi yaf, neyse uykum geldi yatiym.
nox
arkadaşlar sesi hoş ve güzel olan kız arıyorum, yardımcı olun dhsksjdj yani var mı merak ettim açıkçası, 1. sınıf olursa sevinirim djsjbdhs
nox
yaa merak ediyorum ya da çok takıyorum kafaya ama şu; herkes gibi sen de üni kazanıyorsun ve en yakın arkadaşlarından ister istemez ayrılıyorsun, düşünüyorsun yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar ve yine diyorsun ki bu yakınlığı bir daha nasıl kurucam ya da aynı ortamı bir daha nasıl yaşıycam, bilmiyorum akışına bırakmak lazım herhalde ama gerçekten gelecek hakkında fazla bisey kurgulayamiyorum kafamda, garip.