masallaranlatiyorum
omüdedikodu müdavimi kızlar... bi toplansak mı ne dersiniz? 80karaktermağduru :d
masallaranlatiyorum
şu sohbet nezaman açılacak adminciğimiz geçen gün açılacak diye yazmıssın yoruma kalmış öyle üye olduğumdan beri hiç açılmadı heralde :) bu arada yds allah senin belanı versin :) ingilizceden tiksindim
masallaranlatiyorum
imm keşke adminlerin guvenini kazananların mesajları hemen yayınlansa sonra bekle bekle insan meraklanıyor ne yorum yapacaklar diye :)
masallaranlatiyorum
bana ne oldu bilmiyorum eskiden dinlediğim müziği birinin dinlediğini duysam nasıl kıskanırdım. galiba ait olmaya olmaya sahip olmak neydi unuttum. nerden sahipleriyim sanki o şarkıların. bir gece boyu bana eşlik ediyorlar diye benim mi oldular. yakıp geçen türkülerin ezgilerin ne dilediği kadınların biriyim ne de bir çocuğun ettiği dua kadar anlamlı ne de babasının akşam eve geleceğinden emin şımarık mı. hani insanın istediği başkadır. farklı bir yerdir. şehir değildir belki odadır. odanın içinde binlerce çiçektir. çiçeklerin tohumuna saklı ilhamdır. ben bir yoldayım ayağımın altından binbir hayat kaymış gibi hissetmekle..şarkıların gerçekten benim bu devrikliğime eşlik ettiğine inanmam mı gerekiyor illa. eleni vitali - gramma kai grafi. bu da benden olsun. evia da kaybettiğim babamın aldığı ilk bilyeler için. belki bir şişede bir de mektupta saklanmış tüm duygularımı geri istiyorum evia ya selam gönderiyorum. geri getirin duygularımı ve bilyelerimi. babam nerede sahi? yıldızlar çok mu uzak bu gece.
masallaranlatiyorum
"annem çok sevinmelerin kadınıydı.bazen sevinince annem gibi,rengarenk reçeller dizerim kalbimin raflarına" ne bileyim okuyun istedim. kitap okur musunuz bilmiyorum ben hep okuyprum ve hayatım kitapla şekil aldı kitapla düzene girdi diyebilirim. İnstagram twitter swarm benim zamanımda foursquaressldçf her neyse hepsinden kurtuldum sırf kitaplarımı okuyabilmek için. ne olacak instagramda iki butik beğenmeyip arkadaşlarınla iki kağıt oynayamadın diye. sen de oku. ne zararı var sanki :(
masallaranlatiyorum
itiraf ediyorum buraya cok farkli hayallerle uye oldum fakat nedense anlatmak icimi dokmek istemiyorum sadece yazilanlara yorum atiyorum belki anlatacaklarim yorumlarimda gizlidir. kendime cesaretim yok ya da -kim neden beni onemsesin demek kolayima geliyor artik.
masallaranlatiyorum
bu benim buraya ilk itirafım olacak çok heyecanlıyım öncelikle. öhö......öhö.....merhaba herkese. uzun soluklu yazılar yazmayı düşünüyorum.yaşadıklarımı,yaşadıklarınızı bir süzgeçten geçirip sunmayı planlıyorum.bölüm gereği kendini ''insan''ı anlamaya adamış biri olarak sanırım bir hoşgeldini hakettim :)
masallaranlatiyorum
masallaranlatiyorum
@masallaranlatiyorum
2015 Girişli