maviyesil
okuduğum bölüm kıytırık hayallerim zirvede . mutsuzluk hatsafhada ! bi çemberin içinde yuvarlanıp duruyorum allahtan hayırlısı .
maviyesil
çok sıkıcı değil mi şu hayat . hiç tadım tuzum yok . sabahları akşam olmasını bekliyorum akşamları sabah olasını bekliyorum . ömrümü dolduruyorum böyle boş boş .
maviyesil
yıllar yıllar önce bi tatlış kız varmış o kız ben oluyorum ;) maskeler yaparmış kremler sürermiş . sonra bi gün tv de domates maskesi öğrenmiş ee yapmadan durur mu. yüzüne güzelce maskeyi yapmış sonra yıkayıp uyumuş. sabah tabi prensesler gibi uyanacak hayal bu ya. sabah bi uyanmış gözler şiş yüz kıpkırmızı domates güzeli olup çıkmış :)) sonrasında iğneler acılı günler serumlar falan filan iste. # domatese alerjim oldugunu nerden bilebilirdim ki ^. ^
maviyesil
midem bulandığı halde o sigarayı içip öyle yatıcam illa nasıl bi mantıksa. iyice sigara delisi oldum çıktım ya. samsun beni bozdu iyice. önceden öyle miydi sigarada neymiş ıyyk . şimdi sigara keyffss falan . beni köyümün yağmurlarında yıkayınnnn :)
maviyesil
bir kitapçı kitapların üzerini kağıtlarla kaplayarak üzerlerine küçük notlar düşmüştür. bunun sebebi kitap alırken kapaklarına göre değer vermemizmiş.
maviyesil
burda en çok yokluğunu hissettiğim şey annemin sıcacık kolları . ne zaman dertlensem, canım yansa, birine sinirlensem anneme sarılınca geçerdi. nasıl bi etkisi varsa artık siz düşünün. burda yokluğunu hergün hissediyorum ya hep dua ediyorum ki allah onların canını sağ etsin benim ömrümden alıp onların ömrüne katsın diye . varken değer kıymet bilmek lazım .
maviyesil
burda en çok yokluğunu hissettiğim şey annemin yumuşacık kolları. ne zaman dertlensem, canım yansa, birine sinirlensem anneme sarilınca
maviyesil
pamuk şeker gibi bi kedim olsun istiyorum yumuşacık. ama annem hayatta eve kedi almama izin vermez yurda mı soksam kediyi acaba . @kafamdadelisorular