merakediyorum
arkadaşlar ben bu sene 4. sınıfım ve okulun hiç bir sosyal aktivitesine katılmadım. bana hep boş iş gibi geldi. yani bu okula odun geldim kereste gitmek istemiyorum. acaba diyorum şu öğrenci kulüplerinde ne yapıyorsunuz, ortam nasıl, hangi öğrenci kulübü eğlenceli bilgilendirir misiniz?
merakediyorum
bugün telefonum kafayı yedi kendi kendine açıldı,kapandı vs. derken whatsappa bi girdim karşıma eski sevgilimin bana yazdığı & #39;& #39;aşkım ölene kadar senin elini tutmak istiyorum& #39;& #39; yazısı çıktı.oysaki numarasını bile silmiştim.ulan dünyada her şey yalan.şu altın kadar değerli sözcükleri de kömüre çevirmeyi bırakalım please!!!
merakediyorum
herkese selam.bir sorum olacak arkadaşlar.İlişki yaşanmışlıklara göre mi,yoksa geçen süreye göre mi değerlendirilmeli? hadi bunlar geçtim peki ya ayrıldığında yaşanmışlıklar nasıl unutulur veya benimle geçirdiğin zamanı bana kim geri verecek?
merakediyorum
çıktığım bir kızda ''sence fazla ileri gitmiyor muyuz? bazı şeyleri evlenince yaşasak'' desin hemen yüzükleri alıp evlenme teklif edeceğim yaa.tabi ki böyle kızlar vardır ama bir türlü rastlayamadım ne olur bulun beni!!!! bana sevgili olmayı öğretsin :(
merakediyorum
kız arkadaşımın benden eski sevgilisini unutamadığı için ayrılışından 2 hafta geçti.maalesef gururlu bir insanım ve nasıl mutlu olursan öyle yap dedim ayrıldım.ve şuanda benden hoşlanan bir kız var ve onunla takılıyorum.ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum ama yinede birlikte olacağım.çünkü bu aralar çok agresifim ve hiç bir kıza inancım kalmadı.artık böyle.ne kadar doğru ne kadar yanlış umurumda da değil açıkçası....(kırık bir kalp nasıl oluyor herkes öğrensin)
merakediyorum
sevdiğim bir hikayedir paylaşayım istedim. 1950'li yıllarda amerikalı mühendisler gelmiş türkiye'ye. bir kısım imar çalışmalarına rehberlik ediyorlarmış. o zamanlarda bizde yol güzergahını belirleyecek alet, edevat yok, eleman kıt. nafia mühendisleri eşeği yokuşa sürüyorlar, arkasından elemanlar şerit metre çekiyor ve eşeğin ayak izlerine kazık çakıp istikamet belirliyorlarmış.
bunu gören amerikalı mühendis, pratiği kavrayamamış ve sormuş:
- ne yapıyorlar böyle?
- rampada yolun güzergahını belirliyorlar.
- nasıl yani, anlayamadım?
- eşek % 7 eğimin üstüne çıkmaz, biz de eşeğin izinde kazık çakıp rampada yol güzergahı belirliyoruz demişler.
amerikalı katılarak gülmeye başlamış. yatışınca da sormuş:
- peki, eşek bulamayınca ne yapıyorsunuz?
yetkili cevap vermiş:
- amerika'dan mühendis getirtiyoruz...
(eşek iyi bir kılavuzdur: gittiği bir yolu hiç unutmaz ve o yoldan şaşmaz. bu nedenle deve veya katır kervanlarının önüne daha önce bu yoldan gitmiş bir eşeği kılavuz olarak koyarlarmış...)
merakediyorum
keşke sevmeyi bilen kız ve erkekler kırmızı karanfil,sevmeyi bi yerinden anlayanlar da pamuk taksa.galiba hayat o zaman daha bir güzel olur :)
merakediyorum
lanet olsun tamam mı böyle işe... unutamıyorum bir türlü.sen aldın bavulu gittin,onca hatıra ile ben kaldım bu şehirde. o kadar güzel anıların hiç mi hatırı yoktu da bir mesajla ayrıldık... seni unutacağım günlerin gelmesi dileğiyle hoşçakal!
merakediyorum
şunu söylemezsem gerçekten içimde kalır. hayır anlamıyorum yani eski sevgilini unutamıyorsan neden bir ilişkiye başlıyorsun ve karşındakine ümit veriyorsun. sonra ayrılalım dediğinde peki deyip kabullendiğimde de ''sen de dünden hazırmışsın ayrılmaya diyor''. tek diyeceğim kızım bu erkekler dünyaya sizin egolarınızı tatmin etmeye gelmedi.
merakediyorum
İtiraf ediyorum bazı saçma takıntılarım var.mesela telefona bir numara eklediğimde +9 rakamını silmeden rahat edemiyorum.diğer bir saçma takıntım da elektrik süpürgesi çalışırken korkuyorum.merak ettim sizinde var mı böyle takıntılarınız...
merakediyorum
sizde de oluyor mu bilmiyorum ama acaba diyorum benim ileride birlikte olacağım kız nerelerde?ne yapıyor?nasıl tanışacağız? bi ilişkiden yeni çıktımda yine güvenim azaldı.bu doğru kişi nerelerde yaa...
merakediyorum
bu nickle birlikte burada bütün merakımı gidermek istiyorum yavaş yavaş.İlk sorum sevgili türbanlı(muhafazakar) kızlar.size yaklaşmak için ne yapmamız gerek.çünkü sanki bir şey dersem ters tepki verecekmişsiniz gibi hissediyorum...