mersinbeyefendisi
merhabalar. uzun zamandır farkettiğim bi konu bu. sözlerim meclisten dışarı öncelikle. kadınlara her daim saygısını eksik etmeyen biriyimdir lakin toplu taşıma araçlarında kadınlardan saygı görme konusunda çok fazla eksik olduğunu görüyorum. yaşlı, engelli ve anne adayı bireylerimize neden yer verme konusunda eksiksiniz kızlar. tekrar belirtiyorum meclisten dışarı sözlerim. 1 değil, 2 değil sürekli oluyor. yaşlı teyzem ya da amcam dibinde duruyor ama hiç görmüyormuş gibi davranmak hiç hoş değil. oturarak gitmek eminimki bizden çok onların hakkı. hepimiz eşit bireyleriniz lakin saygı göstermemiz gerektiğini düşünüyorum yaşlı, engelli ve anne adaylarına. saygı ve sevgiyle.
mersinbeyefendisi
mersin'den iyi geceler. hayatımda ilk defa depreme şahit oldum burada, pek sık karşılaştığımız bir durum değil. açıkcası bu gece garip şeyler oluyor burada. deprem oldu, ardından şimşek çakıyor, yağmur yağıyor, toprak yağıyor, fırtına kopuyor. İnanılacak gibi değil, sen mersin'sin kendine gel.
mersinbeyefendisi
karpuz ve peynir olmasa sanırım ülkece sahurda aç kalacaktık. ne güzel şeysiniz siz karpuz ve peynir. cümleten hayırlı ramazanlar :)
mersinbeyefendisi
herşey çok güzel, site teması çok güzel ama güzel bulamadığım tek nokta popüler olan opera itirafıydı. o efsaneler efsanesi itirafı omü'yü yeni kazanacak olan arkadaşların bilmeyecek olması beni bile üzüyor. yanarım yanarım buna yanarım. o itiraf sayesinde operada üst yazı olduğunu öğrenmiştim. o itiraf, yeni omü dedikodu temasına kazandırılmalı fikrimce :)
mersinbeyefendisi
İyi geceler. herkes üniversitede yaşanılan sahte arkadaşlıklardan bahseder durur ama nedense ben bu durumu yaşamadım. o kadar güzel arkadaşlar edinmişim ki her zorlukta daima yanımda oluyorlar, her zorlukta yanlarında oluyorum. samimiyet bu olsa gerek. sanırım biraz şanslıyım :)
mersinbeyefendisi
mersinbeyefendisi
@mersinbeyefendisi
2015 Girişli