milena
kazandıklarımla kaybettiklerimi ayrıştıraĺı çok oldu. uğruna canımı verdiğim insanların sırası değişti . her şeyimi sıfırladığım şu günler de kim varsa yanımda odur benim canım . benim kıyamadığım değil bana kıyamayanlar değerli bundan sonra . eksilen de sizsiniz eksilen de . değer bictigim halde degersizlesende . sözüm meclisten dışarı değil etrafımda nefes alan herkese.
milena
biri üzerime buz fırlatsın. arkadaşlar ben nem seviyesi sıfırın altında olan bi şehirden geliyorum ve nemsiz havaya kurban olurum . nefes alamy. ..
milena
sevgilimle bu sene ikimizinde elinde olmayan bi sebepten ötürü konuşamayacağız ve görüşemeyeceğiz gün de belki bi saat ancak konuşabilicez ve ben ne yapacağımı bilmiyorum şu an bile kendimi boşlukta hissediyorum. ve bi sene sonra her şey çok farklı- iyi yönde de kötü yönde- de olabilir bu belirsizlik beni öldürüyor .
milena
babam 300 tl te valiz almis , kardeşim aylik paketini 200 tl asmis , annem 300 tl aritici taktirmis ben de 3 aydir tlf. akşam yük olur mu ? aydan aya su fiyata akşam bursumdan ödesem nasıl olur diye kendi başımın etini kendim yiyim süper .
milena
arkadaşlar gerçekten hayatta her şey olacağına varıyor. bugün pikniğe gidecektik ve kuzenimle haftalar öncesinde sözlestik . neyse bizim bitmek bilmeyen düğünler yüzünden çok yorulmuştum ve eglenecek keyfim de kalmamıstı. bunu uygun bir dille kuzenime söyledim ve sevgilimden yemediğim tribi kuzenimden yemiş bulundum . sırf küsmesin diye pikniğe gittim . olanlar oldu ve daha büyük bi kavgayla kuzenimle kavga ettim , su an mesaj atmasını bekliyorum.
milena
ne zaman biriyle yıldızları izlicez , dans etcez , hic bi sorumluluk olmadan , gelecek kaygısı olmadan kıskanmadan , yalnız birbirimizi sevip önemseyerek masallarda ki gibi .. ne bileyim çok da uzak olmamalı..
milena
bende dert yanıp içimi dökmek istiyorum fakat arkadşlarimin çoğu durumu bildiği için yazamıyorum of.
milena
çok yoruldum arkadaşlar , yaşamaktan , nefes almaktan .. kendimi yaşlanmışım da belim bükülmüş gibi hissediyorum ..
milena
buraya odn'in itiraflarını okumak için giriyorum genelde . kendisi öyle istediği için artık okuyamayacağıma üzüldüm.
milena
odınin sakalı vardı bir zamanlar yanlış mı hatırlıyorum ? neden simdi sadece odın? sabah sabah nerden aklıma geldi bu ya .
milena
size de bazen oluyor mu , sanki bi şeyler itiraf edecekmissiniz de edemiyormussunuz gibi . defalarca omü dedikodu sayfasını yeniliyorsunuz felan .
milena
arkadaşlar ben hayal edemiyorum , boyle ınsstgramlarda facelerde orda burda fotoğraf paylaşan anne babalar mı olcaz ? nasıl olacak o iş a dur ebe yemek yapıyorum bi fotoğraf çekip ınstagrama atim 😊
milena
İliklerime kadar kırgınım arkadaşlar. saatlerce ağladım yine de geçmedi , geçmiyor , konuşmuyorum konuşsam yine ağlıcam .
milena
huzur mu istiyorsun az eşya az huzur diyen kafka ya katılmıyorum , önemli olan doğru insan ya da insanlar . yoksa bi kişi bile yeter hayatın ı mahvetmeye.