muhendisss
bilmezler nasıl sevdim yarim bilmezler nasıl yandım. cidden nasıl tutuldum ona bilmiyorum . ona da söyleyemiyorum durumlar fena. allah'ım sen yardım et.
muhendisss
sevmiyorum hoşlandığımı da düşünmüyorum ama keşke yazsa bir adım atsa da konuşsak diye geçiriyorum hep içimden bunun bir tanımı varmı ya kafam kalbim karman çorman nedir bu hissiyatın tanımı bilen söylesin pleaseee.
muhendisss
sıkıldım fena halde hayattan. hayatı istediğim gibi değil de istenilen şekilde yaşamaktan çok bunaldım. ne zaman kendi kararlarımı kendim verebileceğim ne zaman kendi hayatımın özgürlüğüne kavuşacağım..
muhendisss
birini sevememek ne kadar kötü ya. önceden dua ederdim allahım kimseden hoşlanmayayım kimseyi sevmeyeyim diye ne kadar içten ettiysem kabul oldu kimseyi sevemiyorum kimseye o gözle bakamıyorum . aa şu çocuk ne kadar yakışıklı diyebiliyosun ama sadece o kadar ne bir kıpırtı ne bir his. olması gereken karşıma çıkmadığı için mi böyle yoksa hislerim mi alındı bilmiyorum. bildiğim tek şey hayatın böyle daha b.ktan olduğu. sevilmektense sevmek daha güzel bir duygu bence. sevmek güzeldir. ( not:saçmalamış olabilirim ama söylemek istedim işte sıkılmayıp okuyanlara sonsuz teşekkürler)
muhendisss
uzun zaman sonra yağmur sesiyle uyumak ne iyi geldi . yağan yağmurla sende akıp gittin kalbimden aklımdan. İşte bu kadar kolay seni silebilmek bu kadar kolay seni bırakabilmek demek isterdim ama öyle olmuyor bu işler gelsen ne güzel severdim seni . gelmedin ve gelmeyeceksin geçte olsa anladım. yine de herşey için teşekkürler..
muhendisss
ulan hayatımda bir dostum olsun ya bir tane diyim ki ne yaparsam yapayım arkamda bir insan var dostum var. ama yok nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum insanlara ne kadar iyi davranırsan ne kadar sıcak olursan ol yaranamıyorsun karşılığını alamıyorsun. ha bişeylerin karşılığı olsun diye öyle davranmıyorum içimden gelen duygularla arkadaşlarımla bağlar kurarım kimseye yapmacık davranmam. gel gör ki bunu bana samimi bir şekilde yapan bir insan yok hayatımda. ya ben göremiyorum körüm ya da çok şey istiyorum bilmiyorum. o kadar mı zor ya?
muhendisss
kendinden duygularından emin olamamak ne berbat şey arkadaş. İkilemde kalmaktan nefret ediyorum.
muhendisss
artık gerçekten biriyle konuşmaya ihtiyacım var. futboldan da anlarım yani niye benimle konuşmuyorsunuz. :(
muhendisss
konuşabileceğim, yeri geldiğinde trip atacağım trip yiyeceğim, canım sıkıldığında mutlu olduğumda paylaşabileceğim birini istiyorum sevgilim olmak zorunda değil arkadaşım olsun ama benim olsun. yok mu kimse yaa?