nar
öyle şeyler yaşadım ki. buraya bunların hissettirdiği acıyı yazıp anlatamayacak kadar bıktırıldım. kendimi anlatmaktan ya da anlaşılamamaktan bıktım. susunca çok şey konuşuyor aslında içim. birilerine anlatasımda yok aslında paylaştıkca acının üzüntünün hafiflediğini biliyorum elbette. ama bu çok garip bir duygu imiş. susunca o yara açılmıyor sanki ama konuşunca kanıyor. sonsuz sevgi ile lanetlediğimi düşünürdüm. İnsanları sevmek yerine hayvanları doğayı sevdim enerjimi buna harcadım. arada gelip o sevgiden pay almak isteyen oldu elbette, benden sevgi dışında çok şey götürdünüz. hayallerimi, inancımı, samimiyetimi, insanlığımı, saygımı, benliğimi ve geleceğimden beklediğim ışıkları da götürdünüz. koca bir hiç ile bitmek üzere olan ömrümün 23. senesinin de sonuna yaklaşıyorum. ne acı değil mi? her neyse diyeceğim şu kimseyi kendinizden çok önemsemeyin sevmeyin bir yerlere koymayın hayatta sizden daha önemli hiçbir şey yok net. İlla birini sevecekseniz gerçekten sevilmeyi hak eden kalpler bulun sevgi evlerine gidin mesela ya da hayvan barınaklarına ya da bir huzur evine. İşte oralarda sevgi ancak oralarda anlamlı ve zararsız... neyse benden bu kadar ha ! unutmadan şerefsizseniz önceden söyleyin ben anlamıyorum insan yerine koyuyorum çünkü. 🦋
nar
tam kariyer yapıcam görücü geliyor.
nar
19 mayis atatürk'ü anma gençlİk ve spor bayrami kutlu olsun !
nar
geçen gece kardeşlerimin odasının önünden gectim bi kaç kez, uyudular mı diye kontrol ediyorum biri içerden diyo ki -ablam devriye geziyor yine.
o an ellerimi arkadan kavuşturup evin içinde cidden anlamsızca gezdiğimi fark ettim. tşk kızlar 🌹
nar
gelinin ayakkabısına isimlerimizi yazmıştık.
tek benim adım silinmiş.
nar
beni mezuniyet balosuna çağıranlara karşı duruşum...
nar
son dönem ödevimi şu şekil sunacağım. tşk 🌹
nar
nar
na şuraya yazmayalı o kadar zaman olmuş ki. telefondan-sosyal medyadan vs uzaklaştım diye sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. dakika başı sayfa yenilerken, şimdi telefonu şarja koymaya üşeniyorum. İyi geceler ahali.
nar
teyze gratise girmiş galiba .s.s.s
nar
az önce sağı solu stalkladığım fake hesabımdan çıkış yapmayı unutup yanlışlıkla kendi fotoğrafımı yükledim. tşk.
nar
asabim çok bozuk dİkkat edİn bence. tşk 🌹
nar
eeee kış geldiğine göre pjamamı çoraplarımın içine teptim, bağdaş kurup battaniye altına sığındım. tv de bir diziye hipnoz olmuş vaziyette mandalina yiyorum. birazdan elma soyup bıçağın ucuyla babama uzatcam.
ekşınlı bir ev hayatım var. tşk🌹
nar
nar
kendimi okunmayan önsöz ,dinlenmeyen radyo kanalı ,kullanılıp yıprandıktan sonra bir kenara atılmış bulaşık süngeri, japon pazarın da satılan kyle ruj ,yemek fişi yetmeyen kyk öğrencisi gibi hissediyorum.
nar
nar
nar
@nar
Allah kitap aşkına don't judge me 🔫
2015 Girişli