parpali
parpali
1 ay
İnsan her yaşın acemisidir..
parpali
parpali
1 ay
neden bilmiyorum , artık pek takmıyorum suskunum bundan sonra sana sustum belki de farkında bile değilsin , anlayacaksın ..
parpali
parpali
1 ay
hep kulağımda
seni unutmaya ömrüm yeter mi...
parpali
parpali
1 ay
hişt fıstık çıkı çıkı ailesi nasılsınızz ?bugünlerde çilekli muz a tuz karıştırmış gibiyim ben
parpali
parpali
1 ay
buralar çok değişmiş ama galiba bütün bu olanlara dayanamam ama hazırım ..
parpali
parpali
7 ay
açlık ve baş ağrısı 🤕 bence matematik hocaları bu ikisi üzerine doğru orantı varmı yok mu yoksa paralel mi veya bi yerde kesişiyormu bunlar ✌🏻😎bi baksalar ya
valla öldüm bittim tükendim ☺️
parpali
parpali
7 ay
oruç başa vurmuş insanları anlamak iyice güçleşmişti yatağımın içinde dolanıyordum aklımda gezmek tozmak alışverişe çıkmak vardı adeta yatağımda hayallerime kavuşuyor gibiydim kiii annemin kalk kardeşine yumurta kır demesiyle bütün hayaller hop suya oruç oruç nası yapıcaksam 😌😶😝
parpali
parpali
8 ay
küçücük olayları büyüten koskoca bir olaymış gibi gösteren ve öyle görmemi isteyen insanlar hayatımı çok zorlaştırıyo yani boş yere beynimi yoruyor o değilde benide bu huya alıştıracak diye korkuyorum bu insanlar resmen aşılıyor beynime ve en kötüsüde olaylarda hep kendileri haklı sanki devlet meselesiydi sende devleti kurtaransın ooh rahatladım ...🙅🏻😒😏💆🏻💃🏽
parpali
parpali
8 ay
eveet ..! masama oturuyorum hep oturuyorum gerçi kitaplarımla allam çok seviyorum onları alıyorum öpüyorum siliyorum çalışma zevki gelsin diye birlikte vakit geçiriyorum birlikte uyuyorum bazen yastığımın altına koyuyorum ki bilgiler kafama girsin öyle çalışıyorum yani çok fazla çalışıyorum inanılmaz çalışıyorum ve bu özelliğimi çok seviyorum (kendi kendimi tesellisi)
parpali
parpali
8 ay
şu içini dök yazısına bakıp donup kaldım bir iki dakika nasıl başlarım ne anlatırım kim ne anlar neyse şunu farkettim öyle bir içime atmışım ki her şeyi dökecek birşey bulamıyorum sanırım onlar orada mutlu, bilmiyorum . çok şey varmışda hiç bir şey yokmuş gibi . belki de en iyisi bu..
parpali
parpali
8 ay
yine sevebilirim hayatı 😁şimdi olmasanda hep aklımdasın zaten (finaller) içimdeyse sessiz çığlıkların ..
anlamı yok gülümsememin
parpali
parpali
8 ay
omü
geldi bahar ayları
gevşedi gönül yayları
sen koydun olmayacak zamana
bu sınavları omü

ne yapacam şimdi ben
sıkıldım atacam kendimi erkenden
ölümüm olacan omü
aldın beni benden

oysaki dağları aştım geldim
yoluna gülleri serdim
elimden gelen bütün çabamı verdim
sen ne yaptın omü..
parpali
parpali
8 ay
yine yorucu bir gün gezmeler tozmalar sınava sanki babam giricek hiç umrumda değildi valla yalan yok şimdi yurda geldim avare avare etrafa bakıp sitede gezinip stres atmaya karar verdim. halim hal değil..uyusam daha iyi , sabah yeni bir gün olacak herkese hayırlı geceler .. buarada tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum=)
parpali
parpali
8 ay
evet balığım çapkın(ciguli) ve ben bugün gene bi durgunuz o öyle suyun üstünde yalnız başına salınmayı seviyor bende yatağımda .bazen konuşuyoruz göbek adı ciguli olduğu için çalgıcı karısı binnaz yapacak bir binnaz lazım bana diyor ama kimseylede anlaşamıyor napıcam ben bununla bilmiyorum arkadaşlar. ama çokda sevimli görseniz mavi yeşilrenklerinde 5cm genelde hareketli fanusuna bayılıyor değiştirilmesinden hoşlanmıyor alacağı kızıda o fanusda yaşatmayı istiyor .fanusun özellikleri orta boy denizkabuklrı var biraz küçükde mağara orada yaşatıcak allah nasip ederse.3-4 aylık bayan beta balıklarına talib kendisi buradan onun adına yazıyorum.taliblerimizi bekliyoruz.saygılar..
parpali
parpali
8 ay
röportaj iyi olmuşda o 90 100 tl makyaja verip sevgilisine hesap ödeten zalım kız yapma böyle şeyler onları sürüncede sen sensin sürmeyince de o yüzden karşındakinide düşün seviyorsan
parpali
parpali
8 ay
ders çalışmam gerekiyor vize ortalamalarım 60 hazırlıkda finalden çok zorlamasalar zaten geçmek için 50-60 yetiyor tabi 60 üstü olsa çok daha iyi , çalışmadanda hiç bişey olmuyor ama çalışasım da yok aldım eriklerimi sahile inicem .herkese mutlu günler..
parpali
parpali
8 ay
benim için sakız çiğnemek en büyük mutluluklardan biri helede hiç beklemediğim bir anda cebimden çıktıysa vede çilekliyse daha ne olsun.. =))
parpali
parpali
8 ay
yanında bir kişilik yer var mı evet ama sende o kişilik yok. bazılarına bunu demek istiyorum..=d
parpali
parpali
8 ay
bugün okula gitmedim kendim çalışıyorum ve çok daha mutluyum. sanırım kendi kendime daha iyi anlıyorum , umarım fazla bir şey kaçırmamışımdır dersden.
parpali
parpali
8 ay
ne kadar sinir bozucu insanlar var insanı yaşamdan soğutuyorlar ve beni kesinlikle anlamıyorlar .bende artık beni anlamayacak kişilere çene yormuyorum ..