princepeacocks
arkadaşlar frp, rp oynamayı bilen, oynamak isteyen var mı?
not: haftada bir gün düzenli şekilde katılacak. çok önemli işler dışında iptal etmeyecek kişiler.
princepeacocks
benim burcum gemini ♊
13. Burç
İkİzler şanssız burçtur ama bir o kadar da şanslıdır.mesela: yanlış insanlara güveniyor bu şanssız tarafı.yanlış insanlara güvenmemesi gerektiğini öğreniyor bu da şanslı tarafı.İkizler araştırmayı sever,her zaman bir şeyi keşfetmeyi sever.İkizler çabuk olgunlaşan burçtur.
princepeacocks
dostlar, romalılar, vatandaşlar, beni dinleyin:
samsun'da epeydir yapılacak birşey bulamıyorum. İş hayatından arta kalan belli bir programa sahibim. bu programları sevmekle birlikte, daha başka eğlenceli,tatminkar etkinlik yapmak istiyorum. bu konuda görüş bildirirseniz sevinirim. selamlar ola size dostlar.
princepeacocks
oo ıslaklık mevsimi açıldı. tamam yağış oluyor ama soğuk nedir.
princepeacocks
saat 02.11 07.30'da kalkıp iş için hazırlanmam gerekiyor. ama keyfim yok hayallerim var. neden yapamıyorum. cevabı basit ama her basitlik gerçekleşip cevapları yansıtmıyor. yansıtmadığı için basit bir cevap oluyor. cevabın basitliği yeni sorular gebe oluyor. yeni soruları cevapları basit olmuyor. basit olsa bile cevaplar, cevabın sana getirmiş olduğu çelişkileri hayata entegre ederken hiçte basit olmadığını anlıyorsun.
princepeacocks
benim yerimde olsanız ne yapardınız.
not: benim yerim kimin yani?
princepeacocks
sahilde otururken bazen 2 uçak havada çarpışsa izlesene diyorum. sonra ama içerisinde kimse olmasını eklemeyi ihmal etmiyorum.
princepeacocks
bakıyorum da evliliğin en iyi kısımlarından birisi, tatil yapma fırsatı bulamayanlar bile bir şekilde tatile gidiyor.
princepeacocks
romalılar, uçurtma atölye ve uçurtma uçurma şenliği yapmak istiyorum. bana katılacak olur mu?
princepeacocks
çılgın ruhumu yansıtan eski rengine geri mi dönsem acaba?
princepeacocks
hadi başlık tarzı herkes beğendiği ve ilginç bir özelliğini söylesin. sıkılmıyor musunuz birşeyler dönsün?
princepeacocks
deniz,kum, güneş üçlemesini yaşıyorum. uzanmışım yanıma bir çift geldi. neyse 20 dk geçti geçmedi birami içerken yandaki çiftlerden erkek olan fazla biraniz var mı dedi. duraksadım vermek istemiyorum tabi ki neyse var dedim. rica etti 2 tane sundum. neyse onlarda çok güzel bir puro ikram ettiler. neyse denize girdiler onlar. ben güneşin teninde bıraktığı o eşsiz hazla kendimden geçiyorum. sonrasında yandakiler ile sohbet etmeye başladık. kadın burada tıp 4. sınıf erkek makine mühendisliği 5. sınıf nerelisin vb klasik sorulardan sonra neler yaptığımızı konuştuk. bilgiler paylaştık hayatla ilgili. saat ilerledi dediler bizim gitmemiz lazım sohbet çok güzel ve keyifliydi dediler bende onayladım. akşam isim yoksa biryerde birşeyler içelim mi dediler güzel olur dedim. anlaştık sonra gittiler.

böyle bir yaşanmışlığımı sizinle paylaşmak isterdim lakin burası samsun olmaz.
princepeacocks
princepeacocks
düşünsene elinde sihirli değnek var ve bu pille çalışıyor.
princepeacocks
yazliktan bir çocukta mewtwo kartı var. benim koleksiyonunda o eksik. bisikletim ile 8 ya da 10 yurdu tam hatırlayamıyorum karşılığında bu güzel kart benim olmuştu. sonuçta büyüdük bir baktık ki kart koleksiyonum çöpe atılmış.
princepeacocks
gözlüklü bir insanım duştayken hayatın olağan akışına uyarak gözlüğümü çıkarttım. neyse şampuanın kapağını umutsuzca açmaya çalıştım çalıştım lakin başarılı olamadım. sonra sinirlendim gözlüğü taktım meğerse kapak yokmuş. buna benzer bir anını sizlerle paylaşmak isterdim ama olmadı olmuyor.
princepeacocks
kadınlara açık bir soru; şu anda desem kim benimle sahilde muhabbet etmek için gelir? ne dersiniz bu soruma?
princepeacocks
gün gelecek princepeacocks'ında söyleyeceği iki çift sözü olacak.
princepeacocks
bugün dikkatimi çekti samsun'da takılabileceğim, sohbet edeceğim kadın sayısı bir elin parmağını geçmiyor. ne ara hayatımdan çıktı bu insanlar?
princepeacocks
gün geçmiyor ki planlarımın suya düşmesine şahitlik etmekten yoksun olmayayım.